Musím si to udělat sama, abych prožila opravdu božský orgasmus? Potřebuji vůbec vyvrcholení, abych mohla být šťastná? Přemýšlela jsi taky někdy, co je to vlastně orgasmus?

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Orgasmus ve zkratce

Pocity euforie a blaha jsou způsobeny stahy svalů v pochvě, dojde k dráždění nervových zakončení a putování vzruchů do mozku. Zrychlí se nám dech a tep, srdce bije jak o život a chce se nám nekontrolovatelně křičet.

Cesta za poznáním orgasmu

Ještě, ještě a teď už nééé

Samotné vyvrcholení trvá jen pár vteřin, předcházejí nepopsatelné stupňující se slastné pocity a myšlenka „ještě, ještě“… Následuje již popsaná „křeč“ a pak už mu odstrkuji hlavu (hlavu proto, že se udělám jen, když mi to dělá pusou) a křičím „už né“… dál se to totiž nedá vydržet. Takhle nějak bych popsala vlastní orgasmus.

Nepoznané taje

A prý ještě o hodně přicházím. Má kamarádka tvrdí, že když překonáš ten nesnesitelně krásný pocit, zažiješ další mnohem intenzivnější pocity. Nevím, nemohu soudit, neb se mi tento krok do neznáma nikdy nepodařilo udělat. Potřebuji menší pauzu a pak jsem zase schopná oddávat se další rozkoši, jen můj partner se většinou netváří, že by bylo zapotřebí udělat mi to ještě jednou.

Malé šimrání, nebo opravdový orgasmus?

Když o tom tak přemýšlím, nikdy mě nenapadlo, že to co vlastně považuji za orgasmus, může být jen takové malé šimrání a ten pravý bouřlivý a slastný pocit je někde v nedohlednu.

Ve šplhání jsem nebyla nikdy moc dobrá

Jako malá holka, když jsem ještě neměla ani ponětí co je sex a vše co k němu patří, jsem hrozně ráda šplhala, nikdy jsem v tom ale nebyla moc dobrá, protože než jsem dolezla sotva do půl tyče, dostavil se „orgasmus“ a dál už to prostě nešlo. Co to znamená, mi došlo až o něco později.

Proud vody – zaručený úspěch

Jednou jsem taky omylem zjistila (to mi bylo asi tak 11 let) že stejně příjemný pocit zažiji, když si mezi nohy nechám téct proud vody. Pak jsem se každý den chtěla koupat a to mi zůstalo až do dnes. Když mám chuť udělat si to rychle a fakt dobře, skočím do sprchy a výsledek je zaručený. A nemusím čekat, jestli se partnerovi bude chtít „podívat se na věc z blízka“ nebo ne.

První sex bylo fiasko

Po tom všem jsem se začala fakt těšit na ten božský sex a nechtěla jsem čekat moc dlouho. Proto když mi bylo čerstvě 15 let, skočila jsem do toho po hlavě. Ale ouha, kde byl ten slastný pocit, co jsme znala a očekávala. Zkoušela jsem to znovu a znovu, ale prostě sprcha byla sprcha.

Pozor na předýchání

Po nějakém čase jsem vyměnila milence, byl to „dolňák“ a udělal mi to rukou i pusou tak dokonale, že jsem snad málem omdlela. Dýchala jsem tak rychle a hluboce, že se mi odkrvil mozek a chvíli o sobě nevěděla. Tehdy jsem pochopila, že orgasmus nemusí být součástí milování, že ho lze dosáhnout i jiným způsobem než při poloze „Misionář“.

Sex není jen honba za vyvrcholením

A teď, s odstupem času, už zase vím, že milování není jen honění za orgasmem, ale je to hlavně krásný pocit tělesné blízkosti s člověkem, kterého miluješ (v některých případech ani milovat nemusíš) toužíš po něm po jeho polibcích a dotecích.

Udělej si sám

A proto netrvám vždy při sexu na vlastním vyvrcholení, stejně tak dobře si to totiž dokážu udělat sama. Sama přeci nejlépe vím, co mi dělá dobře.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jitka

    No jasně není nad to když si to udělám sama.