Rozhodla jsem se udělat si takový menší průzkum ve formě dotazníku, který by obsahoval nejdříve obecnější otázky a potom ty intimnějšího rázu. A ty se teď můžeš podívat, jak to dopadlo.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Otázky

Ptala jsem se celkem 50 kluků, v rozmezí od 15 do 24 a více let, na 10 otázek. Prvních pět otázek bylo obecnějšího charakteru (barva vlasů, tvar těla atd.) a druhá část byla zaměřená na sex. Všechny otázky měly předepsané odpovědi, jen u některých byla možnost připsat jinou odpověď, čehož vždy alespoň jeden kluk využil.

Bojte se kluci, palba 10 intimních otázek je tady

A tady je seznam mých otázek:

1. Jakou postavu u holky vyžaduješ?
2. Jsi vysazený na nějakou barvu vlasů?
3. Na co první se u holky díváš?
4. Holky a malování – co preferuješ?
5. Vadí ti u holky menší prsa?
6. Máš nějaké preference ohledně ženského oholení?
7. Preferuješ během sexu nějakou pozici?
8. Chtěl bys někdy vyzkoušet sex ve třech?
9. Co sexuální hračky – používáš je?
10. Co sex na jednu noc?
+ 11. Kolik je ti let?

A jak to tedy dopadlo?

Otázka 1
Ačkoliv z výsledků jasně vyplývá, že kluci mají rádi, když je na co šáhnout, slonici by si domů nevzal ani jeden. Není však třeba věšet hlavu. Ještě je mnoho rybek v rybníce, které se nedostaly ke slovu.

Otázka 2
A tuto bitvu vyhrály brunety. Přesně dvakrát tak méně hlasů měly blonďaté dívky, kterým na paty šlapou černovlásky.

Otázka 3
U této otázky si celou polovinu hlasů získala odpověď: „postava jako celek“. Ačkoliv původně na výběr bylo jen z prvních čtyř nejčastějších odpovědí, některým to nestačilo a přidali si odpověď „boty“, která si poté získala ještě jeden bod, a „nohy“. Takže kluci, už nikdy nechceme slyšet otázku: „Na co máš tolik bot?“.

Otázka 4
Ostatní možnosti naprosto převálcovala odpověď: „lehce nalíčená“. Naopak ani jediný hlas si nezískaly silně nalíčené dívky. Takže holky, zlatá střední cesta – nebuďte ani šmudly ani zmalované jako klaun.

Otázka 5
A poslední z otázek nesexuálního rázu. Jak vidíš, 45 kluků tohle naprosto neřeší. Takže rozhodně nemusíš být prsatice, aby si tě nějaký kluk všiml.

Otázka 6
Stejný počet hlasů si získalo úplné vyholení a obrazec. Jen dva odvážlivci přiznali, že jsou milovníci zvířat a nějakým tím bobrem se nenechají odradit.

Otázka 7
Skoro polovině kluků byla nějaká pozice naprosto ukradená. Ačkoliv tedy v docela těsném závěsu je varianta, kdy je dívka nahoře. Kluci mají jednoduše rádi aktivnější holku, která se nebojí experimentovat a naprosto si je podrobí. První tři odpovědi byly předpřipravené, zato druhé tři si kluci připsali sami.

Otázka 8
Sex ve třech. Sice bylo 32 kluků pro, si to vyzkoušet, ale těžko říct, kolik z nich by souhlasilo, kdyby místo očekávané kombinace dvou holek a jednoho kluka byla varianta dvou kluků a jedné dívky. Kolik kluků by do toho šlo potom? No, mnoho z nich by si to jistě rozmyslelo.

Otázka 9
Je vidět, že se sexuálními hračkami mnoho kluků neexperimentuje. Asi jsou si tak jisti, že nic takového nepotřebují. No, doufejme, že mají pravdu.

Otázka 10
Tak tato otázka byla v odpovědích zajímavá. Naprostá většina kluků už buď něco takového zažila, nebo by si to někdy chtěla zkusit. No, takže si dávej bacha, aby ses zrovna těmto klukům nepřipletla do cesty. Díky té nezávaznosti by z toho nemuselo být jen zlomené srdce, ale třeba i nechtěné těhotenství.

Otázka 11
A tolik jen k tomu, kolik bylo klukům, kteří byli ochotni mi na můj dotazník odpovědět. Tímto bych jim velmi chtěla poděkovat za poskytnuté odpovědi a trpělivost při vyplňování.

No holky, a co to znamená pro nás? Samozřejmě, že nemá smysl přidržovat se nějak těchto odpovědí. Ty jsou tu jen pro zajímavost a přiblížení tomu, co si vlastně kluci myslí. Nejdůležitější je však nahodit úsměv a rozhodně neztrácet naději.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Denisa Tatíčková

    Výzkum jsem prováděla pomocí na internetu vytvořeného dotazníku, který jsem poté rozeslala adresátům. Druhé otázce – tedy jaký okruh kluků se ankety zůčastnil – nerozumím, nevím, co je tím míněno. Věkovou kategorii jsem uvedla v 11.otázce. Pokud je tím myšleno něco jiného, prosím o upřesnění, abych mohla lépe odpovědět.

    A pokud jde o otázky formulované holkám, tak tento námět zpracuji, jistě by to také mohlo dopadnout zajímavě. Děkuji za návrh.

  • sisa

    Hezké a vtipné. Jen mě zajímá, kde se tento výzkum prováděl a jaký okruh kluků se ankety zůčastnil. Bylo by také zajímavé klást podobně formulované otázky holkám ve vztahu ke klukům.