Bodypainting, zvaný také jako body art, se vyvíjel už v dávné minulosti. V některých zemích se tento trend později začal hojně rozšiřovat a nyní už si získal mnoho popularity po celém světě.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Bodypainting, zvaný také jako body art, se vyvíjel už v dávné minulosti. V některých zemích se tento trend později začal hojně rozšiřovat a nyní už si získal mnoho popularity po celém světě. V dřívějších dobách si dnešní umění vysloužilo několik odpůrců, kteří bodypainting považovali jako způsob k beztrestnému exhibicionismu, jiní v něm nalezli to pravé kouzlo a opravdové umění.

Čerstvá jahoda namočená v bílé čokoládě dokáže postelové hrátky hezky osladit. Zkusíš experimentovat?

Čerstvá jahoda namočená v bílé čokoládě dokáže postelové hrátky hezky osladit. Zkusíš experimentovat?

Umění, které má své místo

I v dnešní době si někteří lidé myslí, že bodypainting a umění, nemá spolu vůbec nic společného. Přesto se jedná o omyl, což je vidět i na vzrůstající oblibě jednotlivců, ale i organizací, kteří si pro zpestření nějakého večírků volí bodypainting. Malby na tělo, které doplňují nejrůznější motivy, náročnější obrázky nebo i zajímavé seskupení barev, se dočkaly i velkého úspěchu v podobě festivalů, z nichž nejznámější je World Bodypainting Festival.

Malby neomezených možností

Malovat se dá na celé tělo, nebo na jednotlivé části. Malůvky mohou mít podobu reálně vypadajícího oblečení, přírodních motivů, ale i těch nejdivočejších obrázků. Na tělo se dá namalovat úplně vše ovšem s tím, že největší důraz se klade na zamalování intimních oblastí. Inspiraci a nápadům se zkrátka meze nekladou a tak záleží jen na volbě budoucího majitele malůvky a také odborníka, který bodypainting vykonává.

Bodypaintingové vzrůšo

Bodypainting nenalezl uplatnění jen v hromadném spektru příznivců, ale stal se také součástí intimních radovánek. Bodypainting nemusí provádět jen odborník v celém hloučku obdivovatelů. Vyzkoušet ho můžeš také ty, společně se svým partnerem a můžete se nechat unést zcela novým stylem afrodiziakálních účinků. Stačí jen pustit uzdu fantazii a můžete se pustit do tvoření, které nenechá ani jednoho z vás chladným. Co je potřeba si pro neotřelé zpestření sexuálního vztahu pořídit?

Je libo klasické barvy na tělo?

Bodypainting jako erotickou hru můžeš vytvářet pomocí klasických barev, které se běžně využívají. Ovšem tento způsob afrodiziakálního malování není úplně jednoduchý a vyžaduje pořízení několika nezbytných věciček. Velmi důležité pro malování se skutečnými barvami je to, abys překryla veškerý nábytek, který se v okolí domácího bodypaintingu bude vyskytovat, protože zbavit se nechtěné barvy na nábytku by dalo pořádně zabrat. Dále je nutné pořídit si skutečné a speciální barvy na tělo, popřípadě nějaké třpytky a podobné. Zapomenout bys neměla také na štětec a odličovač, pokud bys pak nechtěla netradičně pomalovaným tělem své okolí šokovat :-) .

Je libo sladkou čokoládu?

Daleko lepší a snadnější varianta je čokoládový bodypainting, který většinou pořídíš společně se štětečkem. Čokoláda je už odjakživa považována za silné afrodiziakum a proto i v tomto případě nalezla uplatnění. Výhodou čokoládového bodypaintingu je, že není moc drahý a dá se v pohodě slíznout, aniž by sis tím způsobila nějaké nechtěné obtíže. Existuje několik druhů značek těchto slaďoučkých dobrůtek a tak záleží jen na tobě, jakou si vybereš. Takže můžete ve svých hrátkách spojit vzrušující malování na tělo, které zakončíte olizováním, které vás oba jistě nažhaví.

V klidu a beze spěchu

Na vášnivý bodypainting si najděte chvíli, kdy vás hlavně nikdo nevyruší, což je nejpravděpodobnější v noci. Malování a vše okolo potřebuje dostatek času, takže nikam nepospíchejte a užívejte si erotických chvilek s bodypaintingem. Tvořte zajímavé malůvky a vymýšlejte další nápadité motivy, které vás jen napadnou. Pokud byste nějak pospíchali, připravili byste se o zážitek, na který jen tak nezapomenete. Po malování se klidně vyfoťte, ať máte společnou vzpomínku na váš první bodypainting, který si časem jistě rádi zopáknete.

Kde prostředky na bodypainting seženu?

Čokoládový bodypainting seženeš v sex-shopech ať kamenných či internetových. Cena se pohybuje od dvou do čtyř stovek. Klasické barvy seženeš nejčastěji na internetu nebo ve specializovaných prodejnách s výtvarnými potřebami. Cena je velmi rozdílná. Pevné barvy obvykle seženeš za stovku a tekuté do tří stovek.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář