Zajímá tě, jak asi vypadá imaginární sex s imaginárním partnerem? Někdy to může být pořádná divočina!

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Šílené soutěže

Okolo sexu existuje mnoho různých a někdy až šílených soutěží, závodů a šampionátů. Čí sperma dolétne nejdále, čí ženský ejakulát dostříkne nejdál, kdo nejdéle vydrží, kdo zvládne nejvíce sexuálních partnerů za určitý čas, apod. Ale co teprve něco, co vlastně neexistuje? Erotická soutěž, jejíž pointou ale je, že všechno, co předvádíte je pouze imaginární?

Air sex

Tato bláznivost byla vymyšlena v Japonsku a de facto se jedná o předvádění pohlavního styku na pódiu, kde to sleduje porota, která vás za váš „výkon“ ohodnotí. Prý byl air sex vymyšlen skupinkou mužů z Tokia, kteří byli bez přítelkyně, někdy kolem roku 2006. Dnes ale na pódiu můžete vidět jak muže, tak ženy. Vystupují jako jednotlivci a všichni jsou oblečení, protože se žádný opravdový sex nekoná. Jde o to, to co nejlépe zahrát bez toho druhého. Vše se děje na pozadí hudby a čím přehnanější pohyby, tím je to lepší. Jde tu o originalitu ztvárnění.

Air sex
Air sex má i šampionát.
zdroj: hotelcongress.com

Šampionáty

Tato nová věc se začala objevovat na kanálu youtube někdy kolem roku 2007, jedná se tedy o mladší zábavu. I tak ale už dosáhla velké oblíbenosti a to dokonce takové, že se koná v této „soutěži“ šampionát. V roce 2009 se odehrál Air Sex World Championships, který objel 14 měst. V říjnu téhož roku byl z tohoto řetězce vybrán ten nejlepší a zároveň první mistr v tomto oboru. Stal se jím Shanghai Slammer, který doslova všechny protivníky převálcoval.


Tak takto válí první šampion air sexu.


A ještě jedno video pro představu, jak probíhá taková soutěž v air sexu.

Další „air věci“

Kromě air sexu, který tedy vznikl až později, existuje například air guitar, ve kterém musí lidé předstírat hru na kytaru. Ale ne jen nějaké to drnkání, ale opravdový sólový výstup, kde se hází vlasy a šílenosti neznají mezí. Opět tu jde o originalitu, se kterou se soutěžící předvedou, protože ta je především porotou hodnocena. Air guitar existuje již od roku 1996 a od té doby měl mnoho výherců. U nás jsi podobný výstup mohla vidět, například když vloni běžela soutěž Česko-Slovensko má talent, kde se s tímto uměním představila Veronika.


Toto jsi mohla vidět v loňském roce v televizi.

A co ty?

Já si tedy upřímně nedovedu představit, že bych něco takového předvedla. Jistě to dá mnoho práce něco takového nacvičit a pro ty, pro které je těžká i pantomima u Aktivit, to jistě není. A co ty? Dovedeš si představit, že bys něco takového předváděla? Nebo už ses něčeho podobného zúčastnila?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář