Na začátku to bylo dokonalé a vypadalo to, že spolu budete asi napořád. Jenže to by tě nesměl chtít hrdě představit svým kamarádům, kteří jsou, shodou okolností, snad ještě úžasnější než on. A co víc, neberou tě jenom jako tu “mladou svýho kámoše”, ale docela se k tobě mají a po očku s tebou flirtují.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Na začátku to bylo dokonalé a vypadalo to, že spolu budete asi napořád. Jenže to by tě nesměl chtít hrdě představit svým kamarádům, kteří jsou, shodou okolností, snad ještě úžasnější než on. A co víc, neberou tě jenom jako tu “mladou svýho kámoše”, ale docela se k tobě mají a po očku s tebou flirtují. Tvůj případ? Čti dál, poradím ti, jak tuhle zapeklitou situaci vyřešit.

Chodíš s klukem, ale jeho nejlepší kámoš tě přitahuje? Koukni se na to, jak z takové kaše vybruslit.

Chodíš s klukem, ale jeho nejlepší kámoš tě přitahuje? Koukni se na to, jak z takové kaše vybruslit.

Nic vážného, jen úlet

Než to vůbec budeš chtít začít řešit, ujasni si, jak na tom vlastně jsi. Kolik je ti let? Jaké máš zkušenosti se vztahy? Chceš už se vázat, nebo tě láká jenom nevinné sbírání zkušeností? A umíš být vlastně věrná? Představ si, jako by jsi byla uprostřed řeky. Na jednom břehu nekončící párty, každý to tam dělá s každým a nikdo nic neřeší. Na druhém břehu spíše uzavřenější páry, které sobotní večer mnohem raději tráví spolu, než v klubech. Jednoduše řečeno, jsi připravena na vážný vztah? Pokud ano, měla by pro tebe být hračka mávnout rukou nad jeho sexy kamarády a věnovat se jen jemu. Možná se sice na vážný vztah necítíš, ale přesto svého přítele nechceš ztratit kvůli své vlastní hlouposti.

Holka a kluk nemůžou být kamarádi?

Pojďme si vyvrátit jeden mýtus. Že přátelství mezi holkou a klukem neexistuje? Blbost. Jako první a lehčí varianta se tedy nabízí zachovat s jeho kamarády alias tvými ctiteli nadále jen přátelský vztah. Bude to lehčí, než se ti na první pohled může zdát, protože pravděpodobně k žádnému z nich necítíš hlubší vztah, než k tvému příteli. Jasně, kluci to mají celkem lehké, stačí, aby nám řekli pár milých slůvek a už většinu z nás dostávají do kolen. Ale i když si to teď možná nepřiznáš, je to jenom krátkodobý pocit. S přítelem sis určitě prožila něco víc, než s nimi a nikde nemáš záruku, že tě nechtějí jen dostat do postele. Stačí tedy, abys sama sobě přiznala, že nynější partner je pro tebe číslo jedna.

Pár zlomených srdcí, ale možná dobrý pocit

Druhá a těžší varianta je poslat svého nynějšího přítele k vodě a nechat se obšťastňovat lichotkami jeho kamarádů, tvých ctitelů. Určitě je to dost riskantní, protože přítel to s tebou mohl myslet vážně a ty jsi dala přednost jeho kamarádům, což je pro mužské ego ta největší potupa. A když zjistíš, že ti slavní kamarádi to s tebou vlastně nemysleli úplně tak vážně, myslíš že se budeš moct vrátit pro druhou šanci? Odpověz si sama. Nikde se samozřejmě nepíše, že to nemůže vyjít. Třeba ti právě osud přihrál do cesty tvého současného přítele, jenom proto, abys poznala jeho kamaráda, se kterým budeš mít za deset let rodinu ;-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář