Není pochyb o tom, že muži milují ženy. Líbí se jim, jak vypadají, jak voní, chodí, mluví… Zkrátka co „kus“, to originál. Sice platí, že co muž, to názor, ale v tom, co jim vadí se většinou shodnou.

avatar

Zdeňka Fedorová
Má ráda děti, přírodu a zvířata!

1) Přehnaná žárlivost

Často se stává, že pouhá zmínka o jiné ženě může znamenat úplný konec. Ženy všeobecně jsou velmi citlivé na jakékoli narušení rovnováhy. Takže když se objeví jiná žena, ať už v jakémkoli kontextu, znervózní. Ale důvěra je přeci základem každého vztahu. Přílišnou žárlivostí si partnera kolem prstu neomotáš, naopak jej odradíš.

2) Když se na něj věší

Muži nesnáší věčné stíhačky a ženy, které jsou na nich zcela závislé. Většinu pánů tvorstva nenadchne, když je budete pořád objímat, chytat za ruku a líbat hlavně na veřejnosti.

3) Neskutečně dlouhý čas na přípravu

Častá rutina při odchodu (kamkoliv ven) je zdržování kvůli nejrůznějším důvodům. Jako třeba na poslední chvíli si třikrát rozmyslet, co si vezmou na sebe, aby každá část oděvu perfektně seděla a barevně ladila. Další věc, na kterou je potřeba myslet dlouho dopředu, je líčení.

4) Nakupování

To je klasika. Rozhodně se nedá říct, že by muži byli proti nakupování, problém je v čase. Opět jsme u nevyhnutelné netrpělivosti mužů. Chlapi totiž nepochopí, co tak dlouho vybíráme. Oni vletí do obchodu, když se jim to líbí, tak to koupí. Tak raději choď se stejně zapálenou kamarádkou.

8 věcí, které muži nesnáší na ženách
Co se týče nakupování, většině žen by nestačil na nákupy celý den.

5) Když jsou přecitlivělé

Rozpláče je skoro cokoliv. Smutný film nebo dokonce i veselý, zlomený nehet, nepodařený účes. Fakt, že jsou ženy obvyklé křehčí a zranitelnější, je v pořádku. Muži pouze nestojí o neustálý proud slz, jakmile se objeví sebemenší překážka nebo problém. Není to proto, že by muži nebyli dost citliví. Problém je v tom, že prostě nevědí, jak ženu utěšit, co na ni platí.

6) Bez ustání mluví

Ženy, které nezavřou pusu a mluví a mluví, dokážou muže opravdu rozčílit. Ženy jsou totiž za minutu schopny vychrlit množství slov, které průměrný muž ani nepochytí nebo je nestihne vnímat. Není to tak, že by muže nezajímalo, co jim chce žena říct. Jen prostě nepotřebuji slyšet každičký detail. Pokud patříš mezi tuto skupinu žen, raději zvolni a najdi si kamarádku, která tě vyslechne.

7) Používají sex jako zbraň

Ve válce pohlaví jde hlavně o to, kdo ve vztahu „nosí kalhoty“. Ženy mají jistý vliv prokázat svou převahu nad muži. Je to sex, který je nejsilnější zbraň v boji mezi mužem a ženou. Ženy připravují své muže o sex, aby je potrestaly. Ale opatření může v některých případech mít politováníhodné důsledky pro ženy.

8) Chtějí překvapení a pak jsou naštvané, že to není podle jejich představ

„Kam půjdeme na večeři?“ ptá se partner. „Nevím, nechám to na tobě, překvap mě,“ odpovíte. A potom sedíte v restauraci, znuděně pícháte vidličkou do jídla, a když se vás partner zeptá, jestli je vše v pořádku, odvětíte: „Vždyť víš, jak nenávidím thajské jídlo!“

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář