Super zjištění, nemusíš vynaložit příliš velké úsilí, abys byla pro svůj idol sexy. Kluci se nám totiž svěřili, v jakých situacích jsme pro ně nejvíce přitažlivé.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

V přirozenosti je krása

A tady máš výsledek, nejvíce se jim líbí přirozenost. Věci, které děláme běžně a nevědomky, jsou pro mužskou populaci nejvíce sexy.

1. Smyslně se prohlíží v zrcadle

Možná, že jsi svého kluka už někdy přistihla, jak na tebe smyslně hledí, když se prohlížíš v zrcadle. Tak věz, že právě tahle banální věc ho přivádí do varu. Kluci nám řekli, že na nákupy jsou ochotni svou partnerku doprovázet jedině pro ten slastný pohled na ni před zrcadlem, když nakloní hlavu na stranu, ohne jedno koleno a vyšpulí zadeček, aby se podívala, jak jí hadřík sedí.

2. Roztomile obložená nákupními taškami

Že prý milují pohled na dívky obložené nákupními taškami. To snad jedině pohled na cizí dívku. Můj muž by byl akorát tak naštvaný, kolik peněz jsem zase utratila.

3. Připravuje společnou večeři

Miluje tebe, miluje jídlo, a když skloubíš obě věci dohromady, je to jasné, láska na celý život.

Vzrušení během vaření je hodně zábavné
Vzrušení během vaření je hodně zábavné
zdroj: weheartit.com

4. Upravuje si vlasy

Dalším vzrušujícím podnětem je hra s vlasy. To známe, rady k horkému flirtu, prohrábnout si kštici, namotávat pramen na prst, či hladit si je ke straně. Ale nejvíce sexy pohled je, jak je sčesáváš pryč z obličeje do culíku.

5. Ležérně oblečená u televize

Oblíbený outfit jsou šortky a tričko. Domácí ležérní oblečení je nejvíce sexy, říkají hoši a pak se otáčí za prsatým výstřihem a minisukní. Jestli oni z nás nechtějí udělat šedé myšky, aby nebyl důvod žárlit.

6. Je tak kreativní

Ráda maluješ, pleteš, šiješ, pracuješ s keramikou, nebo děláš jakoukoliv kreativní věc? Nech ho, ať se dívá. Kluci totiž milují pohled na tebe, když se soustředěně s vzrušující vervou vrháš na své koníčky.

7. Přirozeně se směje

Zasměj se pořádně od plic, nejen že si prodloužíš život a zlepšíš náladu, ale také pro tvého kluka je to nejvíce vzrušující podnět. Jak se nám hoši svěřili, mají rádi veselé dívky se zdravým smyslem pro humor.

8. Vzhlíží ke mně

Miluješ ho, je tak okouzlující a vtipný, ve společnosti ho stále jedním očkem pozoruješ, a když se nedívá, zasněně ho svlékáš pohledem. Když tě náhodou přistihne, že se díváš, vyzývavě se usměj, dělá mu to neuvěřitelně dobře.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář