Chceš přítele při sundavání kalhotek pořádně překvapit? Podívej se na 8 žhavých tipů, které ti pomohou se zdobením a zkrášlováním tvých intimních partií.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

1. Vajazzling jako forma umění

Poměrně nová metoda jménem vajazzling je zdobení, během kterého se mohou používat všelijaké kamínky (třeba i Swarovski krystaly), pírka a další ozdobičky, ze kterých se vytváří ornamenty. Ozdoba vydrží přilepená přibližně týden a na internetu najdeš i vajazzlingové sety, díky kterým se můžeš ozdobit kamínky v pohodlí domova.

Vajazzling
Co takhle vyzkoušet blyštivé krystaly?
zdroj: whatsupmiami.blogspot.com

2. Tetování na bambeřici

Intimní tetování může být vtipné, divoké a klidně i strašidelné. Ať tak či onak, vždy je tato ozdoba pěkně bolestivá a trvalá. I když uvidí kérku na pipině pravděpodobně jen několik milenců a doktorů, určitě není od věci si motiv pořádně rozmyslet. Nebo vyzkoušet třeba jen nalepovací tetování.

Intimní tetování
Motiv je zapotřebí vybírat s pořádnou rozvahou.
zdroj: hotlinkspenisofboy.blog.fc2.com

3. Anální šperk přináší vzrušení

Pokud jde o zkrášlování čokodírky, je anální šperk nepřehlédnutelný. Kromě ozdobné má tento šperk i funkci praktickou, protože tě skvěle naladí na sexuální hrátky a pomůže s dosažením orgasmu. Anální šperk je dostupný i u nás v ČR hned v několika různých barvách od něžně růžové po vášnivě červenou. Příjemný pocit z nošení a zájem partnera láká k všemožným experimentům.

Anální šperk
Ozdoba, díky které zažiješ bouřlivý orgasmus.
zdroj: analnisperk.cz

4. Skarifikace pro drsňačky

Tetování je v porovnání se zjizvením procházka růžovou zahradou. Po vyříznutí kousků kůže skalpelem se vytvoří strup, který je možné pro dosažení vystouplejší jizvy opakovaně strhávat. Zkrátka nic pro bábovky a mojí bábovku.

Skarifikace
Necháš do sebe řezat ostrým skalpelem?
zdroj: news.bme.com

5. Piercing nepatří jen do pupíku

Máš piercing v pupíku a připadáš si šik? Kovovými ozdobami si můžeš nechat ozdobit klidně i klitoris či stydké pysky. Navíc nemusíš koukat jen po klasických kroužcích. Posledním hitem je mikrodermální piercing, jenž funguje jako takový šroubovací implantát pod kůží.

Piercing klitorisu
Propíchnutí v intimních místech je docela bolestivé.
zdroj: icangels.com

6. Kreativní body art

Umění a kreslení zajímavých obrázků na nahé tělo zakryje ta nejdůležitější místa a probudí fantazii na 100 %. Pokud máš talent, dost možná zvládneš na sebe něco nakreslit sama. Jen nezapomeň, že je vhodné použít speciální barvy na tělo. Toxické tempery z trhu by mohly nadělat pořádnou neplechu.

Body art
Body art umožňuje nakreslit na tělo libovolné tvary.
zdroj: chan4chan.com

7. Originální sestřih

Nech si narůst pořádný porost, vezmi do ruky žiletku a vymysli nějaký ozdobný sestřih. Může se jednat o iniciály tvého kluka nebo jednoduché tvary. Takový sestřih pak navíc můžeš ještě obarvit – třeba na zrzavo.

Originální sestřih
Trošku trpělivosti a hned máš materiál pro tvorbu ozdoby.
zdroj: chan4chan.com

8. Kérka od sluníčka

Stačí se vyvalit na sluníčko a místo, která má vyniknout, překrýt třeba kusem pásky. Vše, na co neuvidí sluneční paprsky, bude v porovnání s okolní pokožkou světlejší. Takové tetování sice dlouho nevydrží, ale rozhodně překvapí.

Tetování od sluníčka
Bacha, ať se při tvorbě ozdoby nespálíš.
zdroj: fakeplus.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Martin

    No ale s tím análním šperkem bys byla ještě víc k sežrání :) ty jizvy raději neeeee :-) žádné destruktivní zdobení holky :)

  • luc

    Ach jo. Jak kdyby se nezdála chlapům k sežrání i bez šutrů, tetování a jizev