Kluci si to ani neuvědomují, ale mnoho věcí, které dělají, nás dokážou pěkně vytočit. Takže, cože nás to dokáže rozparádit?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

7 věcí, kterými nás kluci točí

Kluci, kluci, kluci

Díky zamilovanosti má nejedna dívka na nose růžové brýle, které zpočátku zkreslují otravné klučičí zvyky. Po nějaké době, ale jejich mam vybledne a my konečně prozřeme, kohože jsme si to vlastně pustily tak blízko k tělu. I když je milujeme, jejich zvyky jsou někdy nervy drásající. To kluci ale bohužel nechápou a jediného, čeho se nám dostane je mávnutí ruky se slovy ,,Už zase máš tu svoji náladu.“. A to má pak člověk chuť vzít sekeru a udělat něco ošklivého. Takže na co si dávat pozor a naučit se to tolerovat dříve, než skončíme ve vězení za vraždu?

1. Akce „hrrrr“

Je sice hezké být překvapená nějakou tou nečekanou akcí, ale právě jejich nečekanost nás někdy dokáže pěkně vyděsit. Perfektně naplánovaný den nebo víkend je v háji a vy musíte přemýšlet, kam všechny ty plány přesunout. Podle průzkumů až 60 % žen nemá ráno překvapení. Prostě nemáme čas se na to připravit a to se nám nelíbí.

2. Nenaslouchání

Muži jsou opravdu špatní na naslouchání toho, co jim říkáme. Je sice hezké, že dokážou zopakovat poslední větu jako magneťák, ale pointa našeho následného rozzlobení jim uniká. Jedním uchem tam a druhým ven – a přesně to je tak protivné.

3. Záchodové prkýnko vztyk!

Ač jde o klasiku, pro mnoho žen je to stále to nejotravnější, čeho jsou muži schopni.

Tričko
„Nechal jsem záchodové prkýnko nahoře.“ Ano, tak přesně tohle mnoha ženám stále vadí.
zdroj: itsthedishes.com

4. Nehty a vousy

Kluci, je sice dobře, že se kvůli nám holíte, ale když potom opouštíte koupelnu, nezapomínejte, že umyvadlo se samo neumyje. A stejně jako vaše vousy nemáme rádi na vašem obličeji, vadí nám i na umyvadle. Stejně tak odstřižky nehtů nejsou nic hezkého.

5. Hadrák, nástup

Naprosto žádný smysl pro oblékání. Tak přesně tím se vyznačuje až příliš mnoho kluků. Někteří tento vzácný dar, poznat co jim sluší, mají, ale někteří prostě jen popadnou to, co není vyložené smradlavé, a jdou. A přitom až 60 % svobodných žen prý hledí na to, jak je muž oblečený.

Vtipný outfit
Ne chlapi, někdy to prostě nezvládáte.
zdroj: wickedmike.com

6. Mobilní závislost

Je jedno, jestli jde o první rande nebo delší soužití, ale když jejich ruce vypadají, jako kdyby byly přilepené k mobilnímu telefonu, přece jen je to otravné. A zrovna tohle má i souvislost s nasloucháním. Možná si myslíte, že zvládnete poslouchat, co vám říkáme, a zároveň cosi dělat na mobilu, ale vězte, že to tedy rozhodně nezvládnete.

7. Na pejska

Ohledně sexu mnoho žen přiznalo, že muži mají nejraději pozici „na pejska“. Pro ženy to ale je někdy bolestivé a rozhodně to není příliš intimní pozice. Takže chvíli ano, ale neberte to jako jedinou sexuální pozici na světě.

Je to tak, kluci

Ano, tak přesně tohle nás dokáže dostat pěkně do nálady, kdy by jeden vzteky prorazil zeď. Bohužel zůstává otázkou, zda-li je nutné, aby se tyto otravné zvyky naučila holka tolerovat nebo, jestli je kluci zvládnou potlačit. A to už záleží na každém vztahu individuálně.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář