Vzpomínáš na tu vášeň mezi vámi v prvních dnech vašeho vztahu? Dnes ti ale přijde, že jeho touha po tobě slábne? Tady máš několik rad, aby tě stále chtěl. Buď pro něj nejlepší!

avatar

Tereza Dvořáková
Milovnice života a všeho příjemného, co přináší.

Je velmi důležité, aby mezi vámi byla stále taková ta jiskra. Jedině tak vaše láska vydrží a budete spolu šťastní. Není ale dobré to nechávat jen tak plynout a doufat, že to bude stále tak fajn jako na začátku. Musíš se také trochu snažit, pokud nechceš, aby začal koukat po jiné. Jasně, i on by měl něco pro váš vztah udělat, ale my holky jsme rozumnější, tak to raději vezmi do svých rukou. Tady máš typy jak na to. Věř, tohle funguje!

1. Zamilované vzkazy

Vzkazík, který potěší
Stačí jen jedna věta a bude na tebe myslet celý den.
zdroj: cdn.sheknows.com

Nechávej mu občas sem tam napsaný nějaký vzkaz. Můžeš použít různé způsoby. Například mu strč psaníčko do kapsy, když se loučíte. On si ho pak přečte, až bude sám a hned si na tebe vzpomene. Nebo když mu budeš dělat nějakou sváču, i tam se hodí na papírek napsat pár milých slov. Další místa jako zrcadlo, lednička nebo jeho taška také nejsou k zahození. Do vzkazu napiš jen krátkou větu o pár slovech, jako třeba: „Přeji ti krásný den“, „Právě teď na tebe myslím“, „Posílám ti pusu“ nebo kouzelná slůvka: „Miluji tě“.

2. Překvap ho večeří

Připrav večeři sama
Vytvořte si příjemnou atmosféru. Společné večeře si zamilujete.
zdroj: comegetfree.org

Místo dalšího fastfoodu nebo jiného baleného či instantního jídla. Chop se vaření sama a připrav mu večeři, kterou ocení. Můžeš se poradit s mamkou nebo si sama najít recept na internetu. Věřím, že něco ukuchtit zvládneš. Při jídle pak nechte vypnutou televizi a zapalte si pár svíček pro příjemnou atmosféru. Takto příjemný večer opakujte i vícekrát do měsíce. Uvidíš, že si to oba zamilujete. A příště ať ti partner s večeří pomůže.

3. Pošli mu žhavou MMS

Nemusíš roztahovat nohy na foťák mobilu
Stačí jen náznak erotiky, on se pak na tebe bude o to víc těšit.
zdroj: fhm.com

Odvaž se a v noci, kdy spolu nejste, se vyfoť na telefon a pošli mu nečekanou žhavou MMS. Nemusíš hned roztahovat nohy před telefonem, stačí něco jemného, erotického. Vezmi si na sebe jeho nejoblíbenější prádlo a vyfoť se v něm. Nebo si zakryj prsa rukou a cvakni to. Taková nečekaná zpráva ho nažhaví a nebude se moci dočkat, až tě zas uvidí.

4. Nové sexuální dobrodružství

Zkuste čokoládu!
Oživte váš sex, užijete si oba.
zdroj: thisisro.com

Udělej v posteli něco nečekaného, čím ho překvapíš. Zabiják vztahů je totiž rutina a stále to samé dokola. Koukej ho tedy občas překvapit, ať si váží toho, že tě má a ať ví, že je s tebou stále zábava. Tentokrát mu v posteli připrav dobrůtku. A naservíruj jí na vlastní tělo. Použij například tekutou čokoládu nebo známou erotickou pomůcku – šlehačku a nanes je na ňadra, bříško a až ke klínu. On je pak s chutí začne lízat a užijete si oba dva.

5. Nečekej na příležitost

Nečekej na svátek nebo výročí
Jen drobný dárek a uvidíš, jakou bude mít radost, jak na něj myslíš.
zdroj: moyeamedia.com

Nečekej na speciální příležitost, abys udělala něco romantického a zamilovaného. Nejen na Valentýna, na prvního máje nebo na vaše výročí ho miluješ. Miluješ ho stále, tak mu to dávej najevo i jen tak. Ptáš se, jak bys to měla udělat? Stačí mu darovat nějaký malý dárek, až se zas uvidíte. Jen drobnost – malého plyšáka, vaší společnou fotku, oblíbenou čokoládu, novou propisku. Cokoli, aby viděl, že sis na něj vzpomněla a jen tak mu něco koupila. Kdo by nerad dostával dárky? Tohle se mu bude líbit.

6. Vezmi ho ven

Neseďte stále doma.
Běžte do kavárny, kde jste byli na prvním rande. A vyrážejte někam častěji.
zdroj: sheshouldhaveit.com

Jste spolu už několik měsíců, někdo i let. Páry po delší době už jsou spolu hlavně doma a jen velmi výjimečně někam vyrazí. Proč byste chodili do kina, když se můžete na film mrknout doma? A proč chodit na výstavu, když je doma jídlo? No protože je prostě skvělé si občas vyjít. Rozhodni za vás oba a pozvi svého drahého i třeba jen na kafé. Co třeba zkusit kavárnu, kde jste byli na první rande? Jindy sežeň lístky do divadla, vytáhni ho na výstavu nebo běžte jen na procházku. Neseďte jen doma a ožijte. Jak bys váš delší vztah oživila ty? Máš nějaké tipy? Poděl se o ně s námi.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář