Sex je sice skvělý, ale stále je na světě několik věcí, kterým nesahá ani po kotníky. Jaké to jsou?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

6 věcí, které máme radši než sex

Muchlování ve vztahu

Po několika orgasmech se sice lépe usíná i pracuje, ale pravdou je, že i tato „droga“ má několik silných protivníků, které jí silně šlapou na krk. Jednak je to dobré ve chvílích, kdy je tvůj drahý daleko a ty si nemůžeš pořádně „zařádit“, jednak je to dobré pro lidi, které ještě svou polovičku hledají. Tento seznam věcí bych sice nenazvala přímo „náhražky za skvělý sex“, protože náhražky jsou prostě jen věci, kterými se nahrazuje originál. A tady tomu tak prostě a jednoduše není.

Máme rádi…

Máme toho rádi hodně a mnoho lidí mezi těmito věcmi jmenuje i sex. Když se nad tím ale zamyslíme, rozhodně je tu několik věcí, které v určité situaci ten slastný pocit překonávají. A které, že to tedy jsou?

1. Spánek

Sladký spánek, kdy víš, že ráno nemusíš stávat. A ještě lepší je tehdy, když je školní den a ty do školy zrovna nemusíš. Můžeš polehávat a snít v peřinkách, jak dlouho budeš chtít anebo alespoň do té doby, než tě máma zavolá k obědu. No, co může být lepšího?

2. Mobilní telefony

Ač by se to mohlo zdát směšné a mnoho z nás nad tímto bodem jen mávne rukou, pravdou zůstává, že dnešní společnost už prostě taková je. Jakýsi průzkum prováděný v USA zjistil, že lidé volili raději týden bez sexu než týden bez telefonního připojení. Být totiž ve spojení je přeci jen tedy pro některé z nás důležitější.

3. Slanina

A obzvláště ta dobroučká, křupavá, donesená až do postele. Aneb snídaně snů. Další průzkum zjistil, že 43% procent Kanaďanů řeklo, že by se pro slaninu vzdalo sexu na nějakou určitou dobu. No, ale co na to vegetariáni?

4. Jídlo obecně

Průzkum také zjistil, že 39% žen by se raději vzdalo sexu na rok, než by bylo připraveno o své oblíbené jídlo. Tak tomu se, milé kolegyně, říká pevná vůle.

5. Internet

Mnoho lidí je závislých na internetovém připojení a průzkum toto jen potvrdil. Až 46% žen řeklo, že by se raději obešlo dva týdny bez sexu, než kdyby mělo na stejně dlouhou dobu přijít o připojení na internet. A pouze 30% mužů by učinilo taktéž.

6. Mládí

Ano, i kvůli tomuto jsou lidé ochotní se vzdát sexu. Konkrétně to bylo 21% z dotazovaných žen, které řekly, že by se klidně vzdaly na rok sexuálního života, kdyby to zpomalilo jejich proces stárnutí. No, ale k čemu by jim potom byla hezká tvářička, když by na ni mohli balit nanejvýš kněze nebo někoho s ohromnou trpělivostí?

Šílenství budiž započato

I taková skvělá věc, jako je sex mezi dvěma lidmi, má své soky. A přitom si všimni, že na žádném místě v žebříku není zmíněná čokoláda. Chci jí proto udělit čestný titul, alespoň zde, protože si myslím, že by rozhodně v tomto článku s touto tématikou neměla chybět. Takže prosím vzdejme hold čokoládě!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář