Máš ráda, když tvůj miláček jde rovnou na věc, nebo si chceš užívat krásnou milostnou předehru? Tady je šest zaručený tipů jak si to oba zaručeně užijete a navnadíte své smysly.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Je předehra důležitá?

Já osobně předehru neberu jen jako nadstandard, ne že bych vyžadovala před každým milováním hodinovou erotickou masáž, ale mám ráda, když si přítel pohraje s mým tělem, polaská prsíčka, pohladí mušličku a tak…

6 tipů na milostné předehry, které ho budou bavit

Chce to změnu

Změna je život, a pokud bude v posteli stereotyp, ve stylu „šup sem, šup tam“, „udělej se, ať už to mám za sebou“ budu změnu hledat v podobě nového milence s novými sexuálními zážitky a vzrušující předehrou. A to platí samozřejmě i obráceně, když to přestane bavit tvého kluka, poohlédne se po něčem jiném.

Překvap ho něčím originálním

Přeber iniciativu a předveď svoji kreativitu, nachystej mu takovou předehru, že na ni nezapomene. Každý muž je ve skrytu duše malé dítě, které si rádo hraje, nech ho hrát si s tebou a tvým tělem, fantazii se meze nekladou. Pokud tě nic nenapadne, vyzkoušej některý náš tip a uvidíš, že nebude proti.

1. Spoutej ho

Svaž ruce a zakryj oči. Jeho fantazie teď může dokonale pracovat a teď je vše jen v tvé režii. Když bude svázaný, pocit bezmoci a nemožnosti se tě dotýkat ho přivede k šílenství. Roli si pak můžete vyměnit.

2. Erotická masáž

Jemné letmé dotyky jsou velice vzrušující, vzájemně se masírujte a hlaďte na každém kousku těla. Je to sice už ohraná písnička ale takovou masáž tvými ňadry partner ocení určitě.

3. Vzrušující taneček

Příjemná hudba, erotické prádélko a rozvlněné boky udělají své, pomalu se svlékej a laskej své tělo, nech ho, ať se jen dívá a trpí. Pokud se nestydíš, předveď mu, jak bravurně si to umíš udělat sama.

4. Naservíruj mu oblíbené pochutiny

Kdo nemiluje čokoládu? Natři si ji na libovolné partie a nech svého miláčka, ať si pochutná, stejně dobře poslouží i šlehačka, jogurt, vše co tě napadne. Nalij si slzu šampaňského do pupíčku a do svého roztouženého klína, nech ho, ať si svoje bublinky pěkně vylíže až do dna.

5. Němý společník

Zrcadlo, němý společník, líbejte a hlaďte se vzájemně před velkým zrcadlem, pohled na vzrušená nahá těla vás navnadí na vášnivé milování.

6. Společná sprcha

V neposlední řadě je tu oblíbená společná koupel, voňavá klouzavá mýdla a příjemné doteky partnera, dokonalá očistná předehra pokračuje divokou jízdou v postýlce.
Občas ale není na škodu jen tak vlítnout na věc a užít si takovou nevšední rychlovku, o tom je právě ta změna.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář