Klasický sex po telefonu je v dnešní době pořádný old school, a proto jsem pro tebe a tvého partnera vyhledala 6 šikovných a tak trošku ujetých gadgetů pro sex na dálku.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

1. LovePalz

Vynález LovePalz pouze připojíš a podle jeho tvůrce může zábava ihned začít. Každý z páru dostane speciální přístroj, přičemž ten pro tebe se pochopitelně liší od toho, co dostane tvůj kluk. Zatímco ty ve skutečnosti obdržíš takový inteligentní vibrátor, on si bude užívat se silikonovou trubicí. Propojení přístrojů pak umožňuje na dálku přenášet to, jak každý z vás masturbuje. V tomhle případě bude ale propagační video lepší než tisíc slov.

2. Pillow Talk

Chybí ti mazlení v posteli? Speciální polštář pozná, kdy ulehneš do postele a upozorní na to partnera, který může být klidně na druhém konci světa. Polštář dokonce svítí a pokud k němu přiložíš ucho, můžeš slyšet tep srdce tvého miláčka – k nezaplacení!

Pillow Talk
foto: cdn.walyou.com/

3. Mojowijo

Stejně jako u LovePalz, tak i tady dostane každý z páru speciálně určený přístroj jen pro něj. Rozdíl spočívá ve využití ovladače od konzole Nintendo Wii, díky kterému se přenáší pohyb na dálku. Klukovi ho tak můžeš vyhonit i ve chvílích, kdy není v tvojí bezprostřední blízkosti. Nintendo se od vynálezu distancovalo.

Mojowijo
foto: mojowijo.com

4. Hug Shirt

Jedno pořádné a láskyplné obejmutí lidského tvora dokáže zázraky. Když ti partner na telefon pošle virtuální objetí, reaguje na to tričko tlakem na těch správných místech – skoro jako objímat se s duchem. Tenhle vynález je už trošku starší, ale pořád se čeká na to, jestli ho někdo uvede na trh.

Hug Shirt
foto: girlygeekdom.com

5. Vibease

Se speciální aplikací do telefonu může partner ovládat tvůj vibrátor na dálku. Zajímavý gadget a okořenění běžného chatu je podkresleno ještě možností pouštět tomu druhému stimulační zvuky – například šum moře.

Vibease

6. Kissenger

Líbání na dálku byl vždycky tak trošku problém, ale tomu je konec. Kissenger je přístroj, jenž dokáže přenést tvůj polibek do spárovaného přístroje přes internet. Stačí tak políbit prasátko a pohyb tvých rtů se přenese na druhého čuníka v jiné části galaxie.

Kissenger

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář