Tvůj ex tě tak šíleně zranil, že si už nepřeješ nic jiného, než se mu parádně pomstít? Pořád přemýšlíš a nic tě nenapadá? Inspiruj se tady a svému ex to pěkně nandej!

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Podvedl tě s nejlepší kamarádkou, zranil tě tak, že na to jen tak nezapomeneš nebo ti ublížil jinak? Tohle si měl hošánek nejdřív pořádně rozmyslet. Možná si ale dá příště pěkného majzla, jelikož dostane od tebe takovou lekci, na kterou fakt jen tak nezapomene. No jo, kdyby věděl, že si právě teď čteš tipy, které jen tak nerozdýchá. Úvodem bych chtěla ještě upozornit na to, že rozhodně žádnou z vás nenabádám, ve skutečnosti jsem totiž moc hodná holka a článek berte s nadhledem :-) . Ještě než mu půjdeš rozkopat auto, rozmysli si i to, že každý čin má následky.

6 způsobů pomsty

1. Líbil se ti jeho brácha? No super!

Že se ti líbil jeho mladší brácha? Tak to je bezva zpráva. A ty ses líbila jemu? No to gratuluji. Nyní totiž máš v kapse plán plný msty. S jeho bráchou se sejdi a nech fungovat své ženské zbraně. Uvidíš, že dříve či později povolí a pak už je ti jasné, jak to bude dál. Jednou vás tvůj ex nachytá při vášnivém polibku a bude mít co dělat, aby to rozdýchal. No koho by neštvalo představit si svou bejvalku, jak si to užívá s vlastním bráchou?

6 nejlepších způsobů, jak se pomstít svému ex

2. Trapas v přímém přenosu

Co takhle nechat ho zrudnout při telefonátu z rádia a dopřát mu, aby jej slyšelo spoustu posluchačů? Jistě víš, a když nevíš, víš to teď, že na pár rádiích je možnost připravit si takovou past. Zkrátka tam brnkneš/napíšeš, řekneš, komu se má zavolat a s moderátorem se nějak domluvíš. On potom dotyčnému zavolá a nakuká mu nesmysly, kterým zprvu uvěří. Nakonec dostane prostor i tvůj milý hlásek a poté tvůj ex zčervená i víš kde… Protože myšlenka toho, že tě poslouchá tolik lidí, by fakt nebyla nikomu po chuti. (Tip: Vyzkoušej třeba Bonzáka na Kiss Jižní Čechy)

3. Pomsta přes Facebook bude sladká

Má tvůj ex profil na Facebooku? No super! Pomstít se mu přes FB můžeš totiž hned dvěma způsoby. A uvidíš, že tohle bude taková síla, že se z toho jen tak nevzpamatuje. K oběma plánům budeš potřebovat značnou přesvědčivost. Že s tím máš problém? Požádej o to svou drzejší kamarádku.

Pomsta přes Facebook bude sladká

1. Plán A

Založ si lákavý fiktivní profil a snaž se dostat mezi jeho přátelé. Z tvého profilu mu musí být jasné, že se jedná o nějakou kočičku. Když už všechno tohle budeš mít v kapse, začni s ním postupně komunikovat přes chat a až přijde vhodná chvíle, zkus ho rozrajcovat. Popisuj mu, co byste spolu mohli dělat, pošli mu třeba i odkaz na lechtivé video… zkrátka se snaž o to, aby se chtěl s tebou za každou cenu vidět a užít si s tebou. Při tom ale taktizuj. K tomu, aby celý plán klapnul, potřebuješ buď ochotného kamaráda, kterého nezná, nebo musíš rozehrát stejnou hru s klukem, kterého nesnášíš. A o co tu vlastně pořád jde? Musíš svého ex vylákat na fiktivní rande, na místo, kam zas až tak moc lidí nechodí. Místo té rajcovní kočičky se tam ale setká s klukem a pak už víš, co bude následovat dál. Pocitu trapnosti se hošánek vážně nevyhne. Jó, a kdybys měla opravdu ochotného kámoše, který by zvládl zahrát gay, byl by to už vážně gól :-) . Navíc, když se tohle dozví jeho okolí, bude asi chudák chodit už jen kanálama.

2. Plán B

Opět s ním musíš rozehrát hru a postupovat jako u plánu A. Musíš ale k tomu vymyslet jméno/přezdívku, u které nebude až tak jednoznačné, jestli jsi dívka nebo kluk. Až se na chatu rozkecáte, domluv si s ním fiktivní rande, na které ale nikdo nedorazí. Takže bod pro tebe – bude tam čekat jak blbec a navíc, pokud se už pochlubil kámošům, bude to o to lepší. A druhý bod pro tebe bude, když pak vložíš na jeho zeď nějakou zajímavou gay fotku (třeba vzájemná pusa dvou chlapů) a připíšeš, že ta noc byla vážně super a už se nemůžeš dočkat, až se zase takhle budete líbat. Samozřejmě můžeš vymyslet i jinou obdobnou pomstu – to už záleží na tobě. Jedno je ale jisté. I když fotka třeba za chvíli zmizí, stejně to jeho několika přátelům prostě neunikne :-) .

4. Ukradni mu kámoše

Uspořádej velkou loupež a koho/čeho? No přeci jeho kamarádů. Ono přijít o své kámoše mu taky dá pěkně za vyučenou. A jak na to? Opět nech fungovat své ženské zbraně a ukaž jim (v čem bys nekecala), kde je pravda. Pokud ti tvůj ex ublížil opravdu hodně a jeho kámoši se nějaké podrobnosti dozví, moc dobrou reklamu si tím neudělal. Když jeho kámoši uvidí, že jsi hodná, hezká holka, která za nic nemůže, budou třeba stát při tobě a možná…v některém z nich najdeš bezva kluka :-) .

5. Teplí chlapečci s.r.o.

Máš na něj ještě číslo viď? Tak to je dobře, protože právě jeho čísílko bude pro tebe výborným mstitelem. A co teda udělat? Omrkni web a najdi stránky erotické gay seznamky. Zaregistruj se na něj (nepoužívej ale jeho příjmení) a napiš pikantní inzerát. Neboj se pustit uzdu své fantazii a pořádně to v inzerátu rozjeď. Škoda, že teď nemůžeš být moucha a sledovat tak děsivé blikání jeho displeje a utrápený výraz. A věř, že takové bombardování smskami a hovory jen tak nepřestanou.

Teplí chlapečci s.r.o.

6. Když chceš být hodnější

Říkáš si, že tohle vážně ne? No nevadí. Jednou slušnější variantou je samozřejmě tvé chování, ze kterého pozná, že je ti už fuk. Být obklopená pěknými kluky, kterým bys viditelně vysílala balící signály, mu na sebevědomí taky moc nepřidají. A pak nakonec sám uvidí, že předtím udělal mega chybu, kterou už ale zpátky nevezme.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Náťa

  No mam kamosku a priznaly jsme si ze se nam libi jeden kluk obe sme si snim pred velkymy prazdninamy psaly a oboum psal ze chce s nama chodit a kdyz jsme rekli ze nevime tak jsme skoncily obe s nim kamaradky s vyhodama s tim vsim jsme si sverily v zari a chtely by jsme se pomstit bude to ve skole ale nevime jak poradite nam prosim co nejrichleji predem dekuji :)

 • MyEX

  Nejkrutější pomsta ex je na http://www.myex.cz!!!

 • Klára

  Nejkrutější pomsta se dá udělat na http://www.myex.cz!

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  To je pravda, ale kluk/chlap se může taky pomstít přece :-) záleží hlavně na způsobu a důvodu rozchodu.

  Akorát u té gay seznamky to nevždy musí vyjít jako pomsta, někomu se to třeba potají může líbit :-D

 • Erumy

  No a jak by se líbilo někomu z vás, kdyby se takhle mstili chlapi? Tahle mstivost je pěkně hnusná a podlá.. Dost hloupé vybízet k takovému dětinskému chování, podle mého názoru