Myslíš si, že mobil k sexu nepatří? Tak se podívej, jaké výhody ti může přinést, když ho budeš mít po ruce.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Sex a mobil?

Zajisté je nesmysl, aby sis během nějaké té intimní chvíle s někým smskovala nebo dokonce volala či hrála hry. I tak ti ale může telefon u postele, kde je hezky při ruce, přinést nejednu výhodu, která tě třeba ani nenapadla. A o jakémže oživení že to vlastně mluvím?

Mobil
Mobil do postele nepatří. Ale k posteli určitě.
zdroj: mymobile.co.in

Výhoda číslo 1 – Došly nápady

V okamžiku, kdy už nevíte, jakou polohu byste mohli vyzkoušet, je mobil tím nejlepším kamarádem. Nemusíš se natahovat pro notebook nebo vstávat k počítači či knize. Jednoduše zalistuješ v mobilu a hned máte o nové vzrušení postaráno.

Kamasutra
A o polohy je postaráno.
zdroj: behance.net

Výhoda číslo 2 – Fotografem během sekundy

Pokud ráda vidíš svého partnera nahého nebo by sis ráda uchovala nějakou tu „živou vzpomínku“ na váš společný čas, foťák v mobilu je ti k dispozici. Není nic lehčího než hmátnout vedle postele, najít telefon a vycvaknout si ho. Jen si pak dávej pozor na to, komu dáváš svůj mobil do ruky.

Výhoda číslo 3 – Domácí porno

Pokud máš odvahu a netřese se ti ruka, pak s telefonem můžeš zkusit natočit nějaký ten krátký výstup z vašeho představení. Je to sice amatérská práce, ale do začátku to jistě také není to nejhorší. A alespoň získáš představu pro případné pozdější pořádné natáčení.

Výhoda číslo 4 – Hudba vždy po ruce

Je jedno, jestli jste hluční nebo jenom nemáte rádi ticho protínané hekáním. Hudba během sexu je vždycky dobrý nápad. A po čem sáhnete, když nemáte po ruce přehrávač? No, zajisté, že po mobilu.

Hudba
Hudba během sexu je skvělou věcí.
zdroj: bgmajete.com

Výhoda číslo 5 – Myšlenky utíkající jako myši

Během vašeho čísla tě napadne jistá skvělá myšlenka, ale jsi si jitá, že ji po tom velkém vyvrcholení zapomeneš? Tak rychle skoč v mobilu na potřebné místo, sděl světu svůj nápad a poté klidně pokračujte tam, kde jste přestali.

Výhoda číslo 6 – Protimiminkovské bobulky

Na gynekologa či antikoncepci (pokud nepoužíváte kondomy) si většinou vzpomeneš jen při souloži, protože v té chvíli se dané „předměty“ používají? Pokud se bojíš miminka, ale také toho, že bys na prášky nebo objednání se k doktorce mohla zase zapomenout, tak si jen udělej poznámku do mobilu a pokračuj vesele dál.

Mobil už nikdy z ruky

Nevím tedy jak ty, ale mně mobil z ruky už nikdo nevezme. Je pravdou, že pro mnoho z těchto věcí je opravdu dobré ho mít při ruce, ale zase je určitě hloupé, hrát si s ním po celou dobu. Jen si vyřiď to nejnutnější a je hotovo :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář