Erektilní dysfunkce, tedy porucha erekce u mužů, dokáže především divy s psychikou muže, což se následně negativně projevuje také na pohodě partnerky. Díky tomuto nedostatku špatně funguje soužití, nakonec vše může skončit dokonce rozchodem. Jiná věc pak je, když dosáhne muž určitého věku, kdy dochází k omezování počtu a pohyblivosti spermií a také úbytku testosteronu. Jak tedy dosáhnout toho, aby byl muž připraven ke kvalitním sexuálním radovánkám, a to i v pozdějším věku? Uveďme si 5 tipů, které pomáhají, a které ženy ocení.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

5 zaručených způsobů, jak vzbudit ve vašem muži chuť na milování

1. Psychická pomoc

V případě, že je dysfunkce způsobena psychikou, nejedná se o fyziologickou poruchu, není jiné rady, než začít s mužem komunikovat, když ani to nepomůže, navštívit sexuologa, případně vyhledat psychiatrickou pomoc. V tomto případě návštěvu rozhodně neodkládejte, lékař dokáže poradit oběma partnerům, jak s takovou svízelí bojovat. Může ovšem pomoci třeba jen nějaké to povzbuzující slovíčko nebo prádélko, najdou se i rafinovanější způsoby, jak svému partnerovi zvýšit sebevědomí v posteli.

2. Využijte pomůcky

Můžete svému partnerovi koupit zajímavý dárek v podobě sexuální pomůcky, která dokáže zvýšit jeho libido. Tak například velmi dobře funguje vakuová pumpa. Její hlavní výhoda spočívá v tom, že je mechanická a pokud ji správně používáte, nehrozí v podstatě žádná rizika. Funguje to poměrně jednoduše, stačí jen nasadit na penis válec a následně za pomoci pumpování vytáhnout z nádoby veškerý vzduch. Efekt vás i partnera překvapí.

3. Přírodní afrodisiaka

Přírodní afrodisiaka jsou látky, které u milenců zvyšují chuť na sex, cítí k sobě větší náklonnost. Nejlepší je v tomto případě zcela vynechat jakoukoliv chemii a zkusit některé osvědčené naturální zdroje, známé už od našich babiček. Tak třeba kořenová zelenina určitým způsobem pomáhá, můžete rovněž vyzkoušet legendární kořen žen-šen. Za zmínku stojí také zázvor, který se žen-šenu tak trochu podobá tvarem a má i podobné afrodiziakální účinky, ovšem je mnohem lépe dostupný. Další přírodní afrodisiaka jsou:

 • Ambrel
 • Bujarník
 • Turnera
 • V některých případech marihuana

4. Lepší životní styl

Je možné, že sexuální nechuť vašeho partnera je způsobena pouze špatnou životosprávou. Máte-li takové podezření, zkuste svého muže donutit k více aktivnímu a zdravému životu. Nemusí to být samozřejmě jednoduché, ale zase vidina návratu k sexuálnímu životu může být skvělou motivací.

Mužskému libidu rozhodně nepřidá kouření a nadměrné požívání alkoholických nápojů, proto přemluvte svého přítele či manžela, aby toto co nejvíce omezil. Pokud kouříte i Vy, motivujte vlastním příkladem a sama přestaňte se svými zlozvyky. Budete-li vše dělat společně, bude to jednodušší. Opravdu zde platí, že ve dvou se to lépe táhne.

Omezte tuky, zeleninová a ovocná složka stravy rozhodně neuškodí. A v neposlední řadě sportujte, jak jinak, zase pěkně pospolu.

5. Přípravky, které jsou efektivní

Na závěr musíme zmínit nejrůznější přípravky a preparáty, se kterými se můžete hojně potkávat v každém erotickém shopu. Některé fungují více, jiné méně, z některých se dokonce stal již kolorit mužů, kteří mají potíže s erekcí. Ano, hovořím o viagře. Ta už se vyrábí i pro ženy, i když se jmenuje trošku jinak.

Ale pak jsou tu také novější přípravky, které by vás mohly zaujmout a které mají nesporný efekt. Například se již velmi dobře osvědčil americký přípravek na podporu erekce s názvem E-reX24. Jak již naznačuje samotný název, z vašeho muže bude jako mávnutím prehistorického proutku sexuální tyranosaurus nebo král, tedy rex. Hlavním plusem, který můžeme prozradit již nyní, je dodání chybějícího testosteronu, zaujmou vás také tajuplné byliny, ze kterých je preparát vyráběn. Jsou to dvě nejvzácnější rostliny Amazonie: Muira Puama a Yerba Maté.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Hokyso

  Když jsme si s manželkou přečetli tuto knihu, náš sexuální život se znovu probral k životu.
  50 odstínů šedé v barvách reálného života
  můžu jen doporučit!!!