Když se mi opozdí menstruace, ihned začnu nepředstavitelně plašit a hlavou se mi honí ty nejhorší scénáře. Jaké věcí nás holky nejčastěji napadnou, když to nedostaneme?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

1. Jsem těhotná

Nečekám mimino? Zajímavé je, že mě osobně něco takového napadne úplně vždy. Dokonce mě to napadne i tehdy, kdy můj poslední sex lze datovat do období pozdního paleolitu.

1. Jsem těhotná
zdroj: imgur.com

2. Rozbila se mi vagína

Musí to být nemoc. Nemám rakovinu čípku? Co když jsem chytla něco ze záchodového prkýnka, když jsem musela minulý týden nutně na záchod v metru? Jo, i tohle mě často napadne a kdybych mohla, ihned zavolám Dr. House s prosbou o pomoc. On už by na něco při šestnácté diagnóze přišel.

2. Rozbila se mi vagína
zdroj: imgur.com

3. Síla měsíčního svitu

Menstruaci se říká měsíčky, protože má definitivně něco společného s Měsícem, to je jasná věc! Třeba může za zpoždění to, že je zrovna úplněk. Nebo taky ne…

3. Síla měsíčního svitu
zdroj: imgur.com

4. V přechodu o trošku dřív

Všude se člověk dočte, že ženy dospívají dřív. A co třeba ty růstové hormony v kuřecím mase, které jsem v podobě kyblíku křidýlek z KFC včera snědla? Jo, je to jasný, sice je mi 19, ale jsem v přechodu, protože přesně tohle se stává dívkám po celém světě den co den.

4. V přechodu o trošku dřív
zdroj: imgur.com

5. Krev se nemůže dostat ven

Je mi děsně blbě a břicho mě bolí, ale krev nikde. Něco stojí v cestě krvácení. Nemohla mi v ní uvíznout třeba tužková baterka z vibrátoru? A nezapomněla jsem si při poslední menstruaci vyndat tampón? Asi ne, ale i tak bych to měla nějak zkontrolovat.

5. Krev se nemůže dostat ven
zdroj: imgur.com

Co se honí hlavou tobě?

Každá holka, kterou znám, začne při zpoždění menstruace plašit. Jeden den lze ještě tak nějak přehlédnout, ale jakmile čekám déle než 24 hodin, stává se ze mě iracionální troska vyhlížející krev jak Dexter. Jaké psycho důvody napadají tebe? Dej vědět dole v komentech. Aspoň nebudu holkám, co menstruaci dostaly tenhle měsíc včas, pro srandu sama.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    To, že jsem těhotná byla opravdu první věc, která mě napadla, když jsem to nedostala. Tak jsem rychle běžela do lékárny pro těhotenský test a ten mi to jen potvrdil. No a než jsem se nadála, tak už jsem se pomalu nemohla vejít do svého starého oblečení a musela jej vyměnit za to těhotenské. Třeba kalhoty se mi podařilo sehnat tady: https://www.happymum.cz/0,tehotenske-kalhoty.html