Počítače vládnou světu. Kromě toho ti ale mohou ušetřit několik hodin stání před skříní při výběru oblečení na rande, které je předem ztracené.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Vztahy dnes

Dnešní svět je založen na počítačích, o tom žádná. Na jednu stranu člověk prosedí polovinu dne u té svítící obrazovky, která nás láká jako hmyz 100wattová žárovka, ale z druhého úhlu pohledu ti může i zachránit život. Dobře, to je možná trochu nadnesené, ale zachránit tě před špatnou schůzkou rozhodně může. A jakže to může udělat? Přečti si následujících několik bodů a uvidíš.

5 případů, kdy tě internet zachrání před špatnou schůzkou
Jak se vyhnout špatné schůzce?

Schůzka naslepo

Domluvila sis rande naslepo s tím podle fotky sexy klukem, se kterým se tak hezky povídalo přes facebook a teď přemýšlíš, jestli to nebyla chyba? Možná by ses měla po jeho „pravé totožnosti“ podívat trochu lépe na internetu, protože někdy se můžeš o tom druhém dozvědět mnoho zajímavých věcí, ještě než ho uvidíš.

1. Sukničkář

Mnoho lidí má v dnešní době více než jeden účet na sociální síti. Zkus se po tom svém princi poohlédnout i někde jinde, jestli tam náhodou nenajdeš jiné informace. Hodně se dá poznat i podle fotek. Pokud totiž dva dny před vaší schůzkou přidá fotku, na které se líbá s nějakou dívkou, víš, že bys raději měla dát ruce pryč. Je jedno, jestli spolu chodí nebo ne, ale prostě se jedná o nevyřešenou milostnou avantýru, do které není radno se zamotávat.

2. Pařmen

Jak již bylo řečeno, z fotek se dá poznat hodně. A pokud na jeho profilu vidíš, že každý týden paří v nějakém klubu a ty jsi raději doma u knížky, můžeš si ušetřit čas a namísto tohoto předem nevydařeného rande přečíst pár stránek nového bestselleru.

3. Příliš mnoho zpráv

Toto se týká spíš tebe. Díky chatu k sobě máme všichni blíž a jsme si nadosah, to ano, ale když mu během jednoho dne vykecáš o sobě naprosto všechno, bylo by jen s podivem, kdyby neztratil zájem. Musíš si zanechat také trochu auru záhadnosti.

4. Novinová star

I to se může stát. Po zadání jeho jména se objeví několik novinových článků, na kterých se nacházejí ne moc hezké informace. Těžko říci, jak by mohlo dopadnout rande s člověkem, který byl před měsícem hospitalizován pro extrémní množství alkoholu v krvi nebo byl zatčen kvůli močení na ulici.

5. Nedělej ukvapené závěry

A teď spíše naopak. Pokud sis opravdu daného „kamaráda“ vyhledala a zjistila, že vlastně všechno, co ti o sobě povídal, je jenom lež, nezvedej okamžitě telefon, abys schůzku odvolala. Česká republika je přeci jen dost velká na to, aby v ní žilo hned několik takových Pepíků Nováků, takže pozor, abys nepřestřelila.

Staré dobré časy

Na jednu stranu tě sice internet a až přílišná ochota ohledně sdílení informací, může zachránit, ale z té druhé strany – nebylo to přeci jen lepší v době, kdy jsi čekala na náměstí a hledala kluka s růží, jak jste byli dohodnutí, zatímco tvoje kamarádka hlídala z lavičky, kdyby se to nějak zvrtlo?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář