Není polibek jako polibek. Vzpomínáš na nějaký, který bys nejraději ze své paměti vymazala? Tady je přehled nechutností při líbání, které tě mohou potkat.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Není polibek, jako polibek
Zažila jsi někdy polibek, který bys raději ze své paměti vymazala?
zdroj: bollywoodshaadis.com

Ingrid Bergmanová napsala: „Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.“ Téměř každý z nás se rád líbá. Líbání je přirozený a vzrušující akt, projev náklonnosti, lásky a touhy. Ale v jistých případech tomu tak nemusí být. Na co si dát pozor a co opravdu při líbání nedělat?

Není polibek, jako polibek
Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.
zdroj: bollywoodshaadis.com

Skládka odpadků v ústech

Každému z nás občas „smrdí“ z pusy, hlavně po ránu a obzvlášť po dobře vydařeném flámu. Ten pocit, jako když mám v puse skládku odpadků moc dobře znám. Proto dodržuji pečlivou ústní hygienu a neustále u sebe nosím balíček žvýkaček. Bohužel ne každý ústní hygienu pečlivě dodržuje, proto se při líbání snadno můžeš s takovým smraďochem setkat. A dá si s ním třeba fráňu? Naprosto hororový zážitek!! Mezi další odpudivé dechové aroma patří cibule a česnek, což, jak sama uznáš, zrovna taky není pohodička. Někdo to třeba zvládne, ale já svého miláčka prostě odmítám líbat, pokud právě pozřel 10 dkg tlačenky s octem a cibulí.

Není nad svěží dech
Pokud si dáš k večeři jídlo s větším obsahem česneku, raději se vášnivému líbáni vyhni.
zdroj: delhi.bollywoodshaadis.com

Pozor na zuby

Jemné okusování rtů může být příjemný a vzrušující zážitek. Já osobně tohle používám, když si chci hrát a svého partnera provokovat. Ale na zuby pozor. Neopatrné a nečekané zakousnutí může být opravdu bolestivý a drsný zážitek. Má kamarádka jednou skončila s prokousnutým rtem, když se líbala s klukem na ulici a zatroubilo na ně kolem projíždějící auto.

Podrobné zubní vyšetření

Pro všechny, kteří si myslí, že čím mrštnější a zkoumavější jazyk, tím kvalitnější polibek: ne vždy je to pravda, toto pravidlo uplatňujte v jiných tělních dutinách, než jsou ústa. Pokud se totiž nějaký frajer rozhodne, že ti svým jazykem zkontroluje všechny plomby a mezizubní prostory, čeká tě fakt odpuzující zážitek, na který jen tak nezapomeneš. Navíc pokud budeš potřebovat podrobné zubní vyšetření, určitě si radši zajdeš k zubaři, no ne?

Leklá ryba

Pokud ovšem jeho jazyk bude ležet v tvé puse jako leklá ryba, nebude to také to pravé ořechové. Já sama mám nezapomenutelný zážitek, který bych přirovnala k polibku s uslintaným bernardýnem s jazykem na vestě. Prostě jen otevřel pusu, strčil mi jazyk do úst a nic jiného už nedělal, bohužel ani nepolykal sliny. To bylo fakt nechutný, už nikdy více.

Tvář jako struhadlo

Další nepříjemností, která kazí prožitek z líbání, je škrábající strniště na tváři. Někteří kluci mají tvrdé píchavé fousy, které na tvojí jemné pleti zanechají červené tečky a drobné škrábance. Tvůj obličej pak na přechodnou dobu vypadá, jako bys právě prolezla roštím a šípkovými keři. A jaký nejhorší polibek jsi prožila právě ty?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář