Není nic horšího než otravné zlozvyky. Přemýšlela si, kvůli kterým jdou partnerské vztahy nejvíce do kopru?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Odvykni si!

Každý máme svoje mouchy a právě zlozvyky nejsou žádnou výjimkou. A přesně na ty se rozhodla zaměřit studie SKYCIG, která zjistila, že až 55 procent žen se s muži rozchází pro nějaké ty jejich špatné navyklosti. A které jsou ty další kromě lhaní a podvádění? Tady je pět nejčastějších, proč ty lotry opouštíme.

Kouření zakázáno

Samozřejmě, že jde o to špatné, které škodí zdraví. Jednou z velmi častých příčin rozchodu je, že kouří pouze jeden z partnerů a tomu druhému to vadí. Přeci jen, když tomu druhému neustále smrdí oblečení kouřem (o dechu nemluvě) není to to pravé ořechové. Navíc dívat se, jak si ničí zdraví, taky není moc hezká podívaná. Na tom se shodlo neuvěřitelných 64% mužů a žen.

Kouření
Kouření může být někdy otravné
zdroj: weheartit.com

Ale tady nejde o hřebík!

Nenaslouchání – to je přímo učebnicový případ. Muži, jakožto „technici“ rádi řeší problémy a mají tak často sklony k tomu, že když jim žena něco říká, tak ji buď neposlouchají, nebo by jí chtěli pomáhat. A přesně o to, ženám ale nejde. Chtějí jen, aby je někdo vyslechl. A víte proč? Protože tady přece nejde o hřebík.


Ale tady přece nejde o hřebík!

Oslíčku, otřes se

Situace kolem peněz je ošemetná. Je sice fajn, když muž občas něco zaplatí a podobně, ale rozhazovat peníze plnými hrstmi není ten nejlepší nápad. Nedobré investice a špatné hospodaření s penězi chápe jako důvod k rozchodu 22% mužů a žen.

Peníze
Ne každý umí hospodařit s penězi.
zdroj: xclusivetouch.co.uk

Lenost

Nemusíš být přímo akční typ, ale jednou za čas si vyjít do kina nebo na večeři chce asi každá z nás. No a v tom pak nastává problém, když náš kluk si sedne před televizi a tím to hasne. Žádné ambice, žádná touha po vzduchu. Jen lenost a pohodlnost. S domácími pecivály nechce být až 90% lidí.

Ovladač je můj!

A nakonec to nejvíc šokující. Až patnáct procent lidí se rozchází kvůli televizi. Přesněji tedy kvůli dálkovému ovladači k televizi. Jeden chce to a druhý zase ono, ne že by to žádná z nás neznala, ale kopačky kvůli takovéhle hlouposti? Vždyť se to přeci dá jednoduše napravit.

Ovladač
A boj může začít
zdroj: sophiedaisydays.blogspot.cz

Zlozvyk versus vztah

Co jiného říci, než že vždycky všechno stejně závisí na domluvě. Pokud se dva mají opravdu rádi, tak je žádný z těchto „zabijáků vztahů“ nemůže rozhodit. A co ty? Rozešla ses někdy z některého z uvedených důvodů? Či snad někdo opustil kvůli některému tebe?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář