Muž s květinou je krásná představa, kterou ale mnoho žen vůbec nepozná. Jsi-li mezi těmi šťastnými, chceš vědět, co ty květiny znamenají pro váš vztah?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Květina

Co to znamená?

Květiny, které ti muž přinese, o tvém vztahu něco vypovídají. Má-li muž během jejich předávání oči plné lži, víš jistě, že ho můžeš kopnout do zadku a květinu mu omlátit o hlavu. Omluvná květina za nevěru nebo nějakou jinou neplechu, které se muži dopustili, rozhodně není nic hezkého. My tu teď ale budeme mluvit o květinách daných z lásky, protože ty o tvém vztahu vypovídají něco úplně jiného.

1. Karafiáty

Jsou jedny z nejlevnějších. Máš-li je ráda, potom není co řešit, ale jestli karafiáty moc nemusíš, může to také znamenat, že tvůj drahý prostě a jednoduše vběhl do obchodu, bafnul to nejlevnější, co to tam bylo, a šel. I tak je ale hezké, že si vzpomněl, ne? A ty mu dyštak můžeš dát radu do budoucna.

Karafiáty
Karafiáty
zdroj: theflowersavenue.com

2. Tulipány

Jsou krásné a osobité květiny. Řekla bych, že jsou dokonce „něžnější“ a účel-lépe-plnící než takové typické růže. Mnoho barevných variant muže vede k tomu, aby vybral takovou, kterou máš ráda. A neví-li to? I barevná kytice tulipánů je nádherná.

Květina
Něžné tulipány
zdroj: commons.wikimedia.org

3. Pivoňky

Tyto květiny jsou elegantní a jemné. Mimo jiné také znamenají štěstí a pohodu, takže pokud je právě tohle kytka, kterou jsi dostala, tak ti právě přišlo do vztahu štěstí. Lze je ale interpretovat také jako květy bohatství a cti.

Květina
Pivoňky jsou oblíbenou květinou Gossip Girl Blair Waldorf
zdroj: mbgna.umich.edu

4. Kopretiny

Ač si to muži neuvědomují, mnoho z nich by mělo vyhráno, kdyby své dívce dali kopretiny. Jednak by pro ni udělali něco hezkého, ale jednak tato květinka, kterou snadno natrhají někde na zahradě, neznamená pro vztah nic moc vážného. Představují totiž nevinnost, tudíž jsou perfektní volbou během „líbánkové“ části vztahy, když jste ještě neměli moc problémů.

Květina
Nevinné kopretiny
zdroj: skatingbuffalo.blogspot.cz

5. Růže

A klasika na konec. Růže jsou přesným opakem sedmikrásek, neboť znamenají hlubokou lásku a zamilovanost. A to především ty červené. Když tedy kluk dívce přinese pugét růží, může si dívka pomalu chystat svatební šaty. Nebo ne? Mnoho kluků totiž moc o vypovídajících symbolech květin neví, takže možná raději zase zklidníme tep.

Květina
Rudé růže vypovídají o hluboké lásce
zdroj: hdwallpapers.in

Květinová víla

Kluci dívkám květiny moc často nenosí, tedy alespoň většina, máš-li na takovou květinovou vílu štěstí, pevně se jí drž. Květiny totiž chápou spíše jako omluvu, když něco provedli. Kluci, ale no tak, my holky kytky milujeme, tak si někdy vzpomeňte jen tak!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář