Jdeš na první rande a pěkně to mezi vámi jiskří. Rande se vydaří naprosto skvěle, jenomže co teď? Máš mu jen dát pusu a jít domů, i když bys měla chuť na něco víc? Co dělat?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

4 výjimky, kdy je sex na prvním rande OK

Správná doba prostě neexistuje

Pravidlo třetího rande, které se na nás valí ze všech amerických filmů a seriálů, je jednoduše blbost. Správná doba, kdy byste do toho měli „sexuálně praštit“ prostě neexistuje. Někdo potřebuje klidně i několik měsíců, než si je jistý, že se chce pustit do nějakých intimností, ale někdo si je jistý ihned. Sex na prvním rande má jistě své nevýhody a určitě by se nemělo jednat o doporučovanou radu. Někdy se ale může stát, že nastane chvíle, kdy je to prostě ta jediná správná věc.

Výjimka číslo 1. aneb starý známý

Jako první případ je situace, kdy se vy dva dlouhou dobu znáte. Třeba jste byli nejdříve velmi dobří přátelé, po delší době jste se setkali a rozhodli se zkusit rande místo kamarádského potlachu. V tomto případě máš nespornou výhodu v tom, že víš, jak bude ten kluk reagovat a jakou má povahu. Víš, že si o tobě nebude myslet, že jsi coura a těžko se může vymlouvat, že ztratil tvoje číslo, pokud by se ti chtěl vyhýbat.

Výjimka číslo 2. aneb láska na první pohled

Další možností je, když se do sebe zamilujete na první pohled. Někdy se stává, že partneři poznají, že k sobě prostě patří a to během jednoho jediného dne či rande. V tomhle případě je potom důležité hlavně souznění, které ti pomůže vypochopit, jak je na tom ten druhý ohledně sexu hned po prvním rande.

Láska na první pohled a souznění duší.
Láska na první pohled a souznění duší.
zdroj: mid-day.com

Výjimka číslo 3. aneb sex, sex a jen sex

Třetí varianta je lehce kontroverzní. Pokud je pro tebe sex ve vztahu na prvním místě, pak je jistě potřeba, aby sis byla jistá, že kluk, se kterým jsi byla na rande, do tebe v posteli bude správně pasovat. Chybou tohoto případu je možnost, že tě okolí může považovat za holku, která půjde s každým nebo se ti onen dotyčný už nemusí ozvat. A ze sexu na prvním rande se pak stane jen sex na jednu noc.

Výjimka číslo 4. aneb hvězdám se nedá odolat

Johnny Depp, Brad Pitt, Robert Pattinson, Orlando Bloom,… Pokud by na schůzku dorazil kdokoliv z nich, bylo by naprostým bláznovstvím takovou šanci promrhat. Navíc hvězdy září a jistě nehasnou ani v posteli.


Sexy herci se jednoduše neodmítají.
zdroj: flickr.com/photos/41869156@N05/3863235832

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Carol

    Jo, ale mně se to líbilo :D D

  • tím posledním jsi to vážně zabila :D DDD