Pokud jsi nezadaná a stále hledáš toho pravého, tak by sis určitě měla dát pozor na tyto chlapy, kteří jsou jen přítěží.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Růžové brýle

Ne nadarmo se říká, že člověk, který se na svět a hlavně na toho druhého dívá zamilovanýma očima, spoustu věcí přehlíží. V této chvíli jsou kolikrát i velmi dobře míněné rady našich kamarádek marnou záležitostí. Teprve po nějaké době se začnou projevovat již nepřehlédnutelné chyby a nakonec jistě dojde i na opomíjené rady. A právě proto ti přináším přehled několika klasických typů chlápků, u kterých štěstí rozhodně nehledej. Po přečtení tohoto článku je pak jistě včas rozpoznáš a zdaleka se jim vyhneš.

Brýle
Vidět svět skrz růžové brýle nejde navždycky.
zdroj: flickr.com

Násilník a žárlivec

Těmi nejtěžšími případy, jako je žárlivec s očima podlitýma krví nebo hulvát, který musí být borcem za každé situace, se nyní zabývat nebudeme. Ráda bych ti naopak ukázala hochy, u kterých jejich chování sice není nijak drsné, ale pro život je to jen přítěž, přičemž většinou se to pozná až po nějaké té chvíli vzájemného soužití.

Prototyp zvaný Vyžírka

Jdete na večeři, na kterou tě on pozval, ale jakmile dojde na placení účtu, hrábne do peněženky a pak se na tebe smutně podívá. Ano, je švorc. Jistě, taková věc se jednou za čas stane snad každému, peníze přeci nerostou na stromech natož, abychom si je doma tiskli. Problém to začíná být až ve chvíli, kdy se tak děje s naprostou pravidelností. Tenhle kluk se jednoduše chce nechat svézt na vlně zadarmo. Ale jak se říká, ani kuře zadarmo nehrabe.

Prototyp zvaný Sliby, chyby

Je ambiciózní a se svým životem má velké plány. Tak přesně na tenhle lep tito kluci lákají. Ale opak je pravdou. Jejich veliké příležitosti se mají uskutečnit vždy až v budoucnosti, ale bohužel na to nikdy nedojde. Jediné, co dělají je, že celý den hrají hry a válejí se na gauči. Takže si dej pozor, abys mu za chvíli nemusela dělat maminku, protože potom by ho už i ta troška motivace, něco se sebou udělat, opravdu opustila.

Prototyp zvaný Pracovitá včelička

Ačkoliv na první pohled se může zdát, žes narazila na zlatou žílu, měla by sis uvědomit, že není všechno zlato, co se třpytí. A stejné je to i s tímto milým chlapíkem, který má skvělou práci, krásný byt a je plně samostatný. A v čem, že je tedy zakopaný pes? Tenhle kluk nerad někam chodí. A když už ho tedy přesvědčíš, tak jediné, o čem uslyšíš, bude jeho práce. Stejně tak, když půjde ve vašem vztahu do tuhého, tedy, když si budeš chtít o něčem promluvit. To potom uvidíš jen mizející cíp bezvadně padnoucího obleku a ozvěnou se k tobě ponese „Víš zlato, já musím ještě do práce.“.

Prototyp zvaný Petr Pan

Celý svět je pro něho jenom zábava a sranda. Nic nebere vážně a rozhodně nikdy nechce vyrůst. Jde o takové věčné dítě, což na jednu stranu může na kratší dobu být osvěžující, ale pro dlouhodobý vztah je to neúnosná přítěž. Nudit se sice nebudeš to ani náhodou, spíš ti zábava poteče i ušima, ale jakmile dojde na důležité věci, jako je např. nájem, společné finance, apod., musíš se spolehnout jen na sebe, protože tenhle nevyzrálý kluk ti v tom ani za mák nepomůže.

Typ muže bavič
Je to bavič a je s ním sranda. Jen zapomněl dospět.
zdroj: atypicalindividual.blogspot.cz

Zkusit se má všechno

Je pravda, že mně se to teď hezky povídá, ale v realitě to potom nejde tak jednoduše. Teď zpětně rozpoznávám i já některé tyto typy ve svých partnerech, takže co naplat. Musíme si tím každá asi projít sama, abychom mohli říci „Jo, s ním jsem udělala chybu…“.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář