Legendární seriál Sex ve městě nás baví ale i učí. Jedna z představitelek, Samantha, se stala dokonce sex idolem nejen mnoha mužů, ale i žen. Nech se i ty inspirovat jejími tipy!

avatar

Kateřina Kafková
Cílevědomá a usměvavá dvacítka s vášní pro psaní, módu, boty a pěkné muže.

1. Sex je důležitý!

Sex je ve vztahu opravdu důležitý. Ale co si budeme povídat. Kolikrát už jsi slyšela o tom, jak nějaká tvá kamarádka předstírala orgasmus? Nebo si ho dokonce někdy předstírala ty sama. A to jen proto, aby si tvůj partner myslel, že je dobrý, nebo hůř, abys to už měla za sebou.

Pokud tedy máš se svým partnerem sex jen proto, abys udělala někomu dobře svou iluzí, nebo ho máš prostě jen proto, abys to měla z krku, budeš nakonec frustrovaná. Takže sex je důležitý! Stejně tak jako láska nebo respekt. Taky by si nechtěla být s někým, kdo tě nemiluje nebo nerespektuje. Tak proč být ve vztahu, kde to nefunguje v posteli? Pokud on dostane potěšení od tebe, měla bys i ty od něj. „Š**ej mě špatně jednou, hanba na tebe. Š**ej mě špatně dvakrát, hanba na mě.“

2. Najdi své potěšení

Důležité také je, abys při sexu dosáhla orgasmu stejně jako tvůj partner. To je to, co tvé tělo chce. Neříkej tedy, že se nic neděje, když tomu tak nebude. Ve vztahu taky jde ruku v ruce přijímání a dávání, a když jedno z toho chybí, není něco v pořádku. Tvoje potěšení je stejně důležité jako jeho.

4 sexuální tipy podle Samanthy ze Sexu ve městě – najdi své potěšení
4 sexuální tipy podle Samanthy ze Sexu ve městě – najdi své potěšení
zdroj: hqdesire.com

3. Cvičení dělá mistra

„Jednoduché? Vy, muži, nemáte ponětí, s čím máme tu čest: zuby, umístění čelisti, stres, sání, dávivý reflex, po celou dobu navíc klouzat nahoru a dolu a sténat, zatímco se snažíme dýchat nosem. Brouku, neříkají tomu práce pro nic za nic.“ Sex není těžký, ale pokud chceš, aby byl stále úžasný a vzrušující, budeš muset tvrdě pracovat. Zkoušet nové věci, informovat se v časopisech, knihách nebo sdílením zkušeností. Ale především jde o praxi. Užívej si to! 

4. Užívej si svou sexualitu

Pokud se stydíš za svoji sexualitu a děláš si velké starosti s tím, co ostatní řeknou, nikdy si neužiješ sex naplno. Samantha říká Carrie: “Nenechám se posuzovat tebou nebo společností. Budu si oblékat cokoli a kouřit kohokoli budu chtít, dokud budu zdravá a živá.”

Užívej si svou sexualitu
Užívej si svou sexualitu
zdroj: fanpop.com

Možná si myslíš, že přehání, ale je to způsob jakým žije. Nikdy by se neomezovala v sexu kvůli tomu, co si okolí myslí. Stejně tak by nesouložila víc ze stejného důvodu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář