Svátek zamilovaných je za chvíli tady a ty si lámeš hlavu, jak bys mohla svou drahou polovičku překvapit? Tak neváhej a koukni na příspěvek, kde najdeš nápady, jak zatočit s klišé.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Valentýnky hoď za hlavu

Klasické valentýnské přáníčko je sice krásná a romantická věc, ale také by se dalo říct, že jde celkem o neoriginální myšlenku. Někdy je lepší dát najevo své pocity jinak, než několika slovy na papírovém přání, které vymyslel někdo jiný. Člověk by měl mít přeci svou hlavu a měl by se umět vyjádřit i jinak. Proto to určitě zkus taky a uvidíš, jak takový nápad bude hned lépe oceněný.

4 originální tipy na Valentýna

1. Ach, Romeo, Romeo, proč jen jsi Romeo

Valentýnská přáníčka jsou sice klišé, ale slova něhy a lásky určitě ne. Jde jen o to, abys je napsala ty sama a dala jim jiný kabát. Láska, city a romantika nikdy neztratí své kouzlo, pokud se pokusíš svá slova vyjádřit například pomocí básně. Vezmi si třeba, jak dlouho už vydrželo sladké tokání Romea. Báseň dá tvým slovům náboj a „dech“ a jejich vyznění pak bude o to silnější. Anebo pokud ráda zpíváš, proč svá slova rovnou nevypět do celého světa? Písní o lásce přeci není nikdy dost.


Skvělý návod, jak si takovou píseň složit, ti dají kluci Axis of awesome. (video s CZ titulky)

2. Svíčky jsou základ romantiky

Romantická večeře při svíčkách, hluboké pohledy do očí a sexuální napětí, které by se dalo krájet. Ačkoliv tato představa rozhodně nezní špatně, vždycky jde vymyslet ještě něco lepšího. A proto, proč si svíčky nezapálit ve vaně? Plovoucí svíčky a tichá hudba dokážou dělat divy, ale jejich vliv je o to větší, pokud jste oba nazí v horké vodě. Jen menší varování – pokud máte doma malou vanu, promysli si to dobře, protože jinak byste taky místo slastné koupele mohli volat hasiče, aby vás vyklínili ven.

3. Kousek ze sebe

Jistěže slovy se toho dá říci hodně, ale co takhle říci svému klukovi, jak moc ho miluješ, svými činy? Co takhle se mu celá darovat? Stále nevíš, o čem je řeč? Ovoce a spousta šlehačky, ty, nahá a zahalená pouze sladkou rouškou nekalorické mňamky. No řekni, kdo by odolal?


Aneb jak takové překvapení mohou provést kluci. (video s CZ titulky)

4. Kytička vždy pomůže

Kytice pro kluka? Ne nehráblo mi, jen ti chci ukázat, že může existovat mnohem více možností takového typu obdarování. Kytice totiž nemusí být jen z papíru, jako tomu je u Erbena, nebo z kvetoucích kytek. Pokud je tvůj kluk na sladké, tak proč mu nedat bonbónovou kytici? Nebo je raději na maso? Tak co takhle klobásová kytka? S kreativitou nejdál dojdeš, a proto sestav kytku z toho, co má tvůj kluk nejraději.

Květina ze sladkostí.
Květina ze sladkostí.
zdroj: torange.us

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ivana Navrátilová

    Pěkné tipy. To my s mužem Valentýna nijak zvlášť neslavíme. Už jsme na to celkem staří. Nicméně je pravda, že minimálně nějakou tu romantickou večeři si vždy dopřejeme. Tento rok mě dokonce muž překvapil tím, že mi na Valentýna objednal takovou obrovskou kytici růží z https://www.florea.cz/produkty/kytice-1