Najít si kluka se někdy může zdát jako makačka, ale co teprve si ho udržet, to je teprve boj.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Základ vztahu

Pokud jsi ve vztahu spokojená, je to samozřejmě dobře. Důležité ale je, tuto rovnováhu udržet a to pokud možno na obou stranách. Dát si sem tam nějaký ten dáreček nebo se nechat překvapit kytičkou, to jsou přesně ty něžné drobnosti, které váš vztah posilují. A samozřejmě takových věcí existuje víc, které můžeš udělat pro to, aby vám to klapalo, protože řešit to až když dojde k nějakému problému je jako přijít s křížkem po funuse. A co tedy můžeš udělat?

Spokojený vztah
Zamilovaní
zdroj: my.opera.com/Lenkamuse/albums/

Jeden a jeden jsou dva

Je důležité vážit si jeden druhého – přičemž to je základem vyváženého a zdravého vztahu mezi dvěma lidmi. A jak toho docílit se podívej níže.

1. Komplimenty

Je hezké slyšet nějakou tu pochvalnou větu, navíc na začátku dne, kdy se potom rozjasní líčko snad každému. A stejně tak je to u tvé polovičky, která jistě ráda uslyší, nějaký ten kompliment. Jak mu to sluší, jaké má hezké oblečení, jak je elegantní nebo prostě cokoliv, co tě zrovna napadne. Chce být hezký pro tebe, tak mu ukaž, že tomu tak je.

2. Napiš mu

Vyšetřit si dvě vteřinky na napsání krátké esemesky, taky nic není. Napsat během oběda jen hezké „myslím na tebe“ nebo „přeji hezký den“ či snad „posílám pusinku“ dokáže rozveselit každé srdce. Navíc mu tím dáváš najevo, že na něho myslíš, i když u něho zrovna nejsi.

3. Poděkuj mu

Pokud tvůj kluk třeba utře prach nebo vyndá nádobí z myčky, určitě bys ho měla pochválit. Je to sice věc, kterou by měl dělat jako samozřejmost, ale tím, že ho upozorníš, že sis toho všimla a vážíš si toho, že něco udělal, ho potěší.

4. Ujisti ho, že jsi ráda s ním

To je velmi důležité, a proto bys to měla říkat co možná nejčastěji. Že jsi ráda, že jsi s ním a že tu je, aby byl s tebou. Vážit si jeho přítomnosti je základem, protože mnoho lidí přijde na to, co měli, až když to ztratí – jak se jistě ne nadarmo říká. A proto by sis toho měla být vědoma i ty.

Láska až za hrob

Je to tak jednoduché a prosté. Mít rád a dát to najevo je snad tou nejlepší věcí, kterou můžeš udělat, takže neváhej a jistě si svého kluka važ. Těchto pár tipů ti má poradit jak na to, ale fantazii se samozřejmě meze nekladou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář