Ne každá žena má ve vínku daného, že najdou skvělého chlapa a budou žít šťastně až navěky. Patříš mezi ně?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Tři typy žen

Kočičí dáma

Snad jen mimo opravdové výjimky, nechceme žádná být sama a žít dlouhý opuštěný život s hromadou koček. Ne všechny ženy, ale mají souzeno být skvělými partnerkami. Vlastně jsou tři typy takovýchto žen, pro které se takový konec, za přítomnosti kočičích kamarádů, opravdu stává nevyhnutelným. Chceš vědět, které to jsou? Dají se nazvat – pozitivní Paula, negativní Nancy a osudová Farrah a pokud budeš číst dál, dozvíš se, jaké mají tyto ženy vlastnosti, a proč jsou překážkou k navázání vztahu.

Pozitivní Paula

Na jednu stranu je optimismus této ženy skvělým lékem na všechny neduhy. Všechny problémy mají najednou nějaké řešení, všechno negativní se stává dobrým a vše se děje z nějakého důvodu. Paula dokonce i v amputaci nohy vidí skvělou věc – bude přeci vážit méně ne? Přílišné nadšení, které ale projevuje vždy a za každé situace, může někdy být na obtíž. Ne vždy totiž svítí slunce. Bohužel skla jejích růžových brýlí jsou natolik silná, že ona si takové věci vůbec nepřipouští. A to do vztahu rozhodně není to pravé.

Negativní Nancy

Tato dáma je přesným opakem ženy předcházející. A bohužel nutno podotknout, že každá z nás zná alespoň jednu takovou „negativní Nancy“. Jsou to ženy, které vždy říkají jen to špatné. Člověk mluví o svatebním dni a ony nabídnou statistiku rozvodovosti nebo stačí prachobyčejné kýchnutí, abyste vyvolaly debatu o ptačí chřipce. Tato dívka hledá ve všem jen to špatné a to stejné dělá i ve vztazích. Na každém muži hledá jen negativní věci – nelíbí se jí barva jeho ponožek, to, jak jí, to jak dýchá, apod. Těmto ženám je souzeno, aby byly samy. Jednak negativita plodí negativitu a jednak, kdo by chtěl s takovým škarohlídem být?

Osudová Farrah

Poslední samotářkou se stává osudová Farrah. Tato dívka očekává, že svět pracuje pro ni, tudíž všechno se děje proto, že to tak mělo být. Za vším hledá osud a jeho znamení či náznaky. Velmi často navštěvuje kartářku a skálopevně věří horoskopům. Mimo jiné také sleduje měsíční fáze. Takovéto ženy nechávají „osud“, aby řídil jejich životy, a tak raději sedí na zadku a čekají na to, co se má stát. Díky tomu ale přicházejí o mnoho příležitostí a šancí změnit sebe nebo svůj život, tak jak by si to bývaly přály. Místo toho čekají se složenýma rukama v klíně a čekají, až to za ně zařídí „vesmír“.

Ta správná žena

Jistým opakem těchto žen je taková, která stojí nohama pevně na zemi a žije s vědomím, že bolest je někdy nevyhnutelná. Nebojí se být zranitelnější a ukázat, jaká opravdu je. Taková žena potom může najít skvělý vztah. Ne, že by Nancy, Paula nebo Farrah, musely nutně být samy, ale faktem zůstane, že jejich vztahy nebudou naplněné. Poznala-li ses v některého z těchto žen, potom věz, že změnou svého postoje můžeš mnohé dokázat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář