Internetová doba nabízí mnoho možností, jak poznat toho pravého. Jak ale zjistit, že na rande naslepo nedorazil jenom pěkný lhář?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Seznamovací rande jak se patří

K prvnímu rande patří jistě zvědavost a nejistota. Je to ten pravý? Bude s ním zábava? Stane se jednou otcem mých dětí? Než se ale některá z nás pustí až do takových dalekosáhlých myšlenek, je potřeba se zamyslet nad tím základním. A tím je, jestli ti náhodou ten sladký a milý kudrnáč s jiskrnýma očima pěkně nekecá.

3 finty, jak zjistit, jestli nemáš rande s úchylem
Jak zjistit, jestli ti o sobě nekecá?

Jmenuji se Franta a jak ty?

Vašek, Míra, Ondra, Tomáš, Kuba,… Všechna jména jsou hezká, a pokud tomu klukovi jde jen o nějaké ty špatnosti, rozhodně pro něho není problém, vybrat si nějaké jiné. Pravé jméno je určitě důležitá informace, proto není na škodu být si tím jeho jistá. Stejně tak je to s věkem. Mnoho lidí nevypadá na svůj věk, ať už jde o mladší nebo o starší zjev. A ty by sis tohle měla také pohlídat, pokud náhodou nechceš riskovat, že ten fajnový kluk je ještě pod zákonem nebo jestli náhodou není starý jako Metuzalém. A jak to tedy zjistit? Nejlepší je zahrát si na zvědavku a zaútočit na jeho peněženku. „Já taky vypadám na občance/řidičáku blbě, no tak, ukaž!“ A přesně takhle to jde. Nejlepší příležitost je, když zrovna něco platí – v té chvíli neváhej a využij příležitosti.

Kamarádi nelžou

Pokud jste si dali „hromadné rande“, na kterém jsou přítomni i jeho kamarádi, máš skvělou příležitost se dozvědět něco dalšího. Kluci sice mohou lhát, ale svým kamarádům se s tím nesvěřují – a toho ty teď můžeš využít. Pokud už ses o tom klukovi něco dozvěděla, můžeš si to u jeho kamarádů překontrolovat. Jaký je jeho oblíbený film, jídlo, písnička? A když je k tomu dobrá příležitost, můžeš se dozvědět, i jak to bylo s jeho bejvalkou. V tomto případě je to hodně závislé na komunikativnosti toho daného kamaráda nebo kamarádky. A nezapomínej, holky jako kamarádky, jsou sdílnější!

Otázka sem, otázka tam

Zajímá-li tě nějaká věc na tom tajemném klukovi více než jiná, zkus ji do rozhovoru plynule zařadit. Nejdříve ho ale musíš rozmluvit, takže se ho ptej na takové normální otázky, jako jsou jeho záliby, jídlo, kamarádi a podobně. Teprve až když ti bude odpovídat bez problémů, začleň mezi ně onu důležitější otázku. Povětšinou dotyčný zareaguje tak, že ti normálně odpoví. Ne vždy to tak ale musí být. Ale taky, co připadá důležité jednomu, může pro druhého být banalita.

Kluk na rande
Než k něčemu dojde, neboj se ptát.

Závěrem

Tyto finty ti pomohou jen do začátku, ale dej si pozor, abys nevypadala jako přílišná zvědavka nebo jako policistka ve výslechové místnosti. Pokud si ani tak nejsi jistá, jestli ti náhodou ten lump nelže, koukni na tento článek, který je o rozpoznávání lži. Takže hodně štěstí a vzhůru do randění!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář