Vášnivě se milujete, vnímáte pouze jeden druhého, když tu tě napadne, že bys svého kluka mohla trochu slovně povzbudit či rozdráždit. Víš, jak správně volit sexy slovíčka?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

15 vět, které bys určitě nechtěla slyšet v posteli

Sex a mluvení

Mluvení při sexu je naprosto přirozenou věcí. Nejenže díky slovům můžete partnerovi říct, co se vám líbí a jak, můžete se jimi navíc i rozvášňovat. Někteří mají rádi během sexu ticho, jiní rádi slyší hlas toho druhého. Ačkoliv až 30 % českých žen během sexu mlčí, nebývá ničím neobvyklým, když spolu partneři během aktu komunikují.

Slova, slova, slova

Ačkoliv mluvit spolu můžete, je zde přeci jen omezené množství témat. Jistě nebudete během milostné předehry probírat, co jsi dneska obědvala, nebo co vám na hodině vykládala učitelka dějepisu. To by spíše mohlo zapůsobit jako zabíječ vášně a ty bys mohla skončit „na suchu“. Naopak jistá slova mohou být přímo dynamitem, který rozproudí vaši krev. Sprostá slova, lichotky či sténání jsou afrodiziakem, které kluky nenechávají chladnými. Dráždí je to a oni pak po tobě touží čím dál víc.

Sex v pěti fázích

Během sexu jistě vyklouzne nějaká kratší věta či větné spojení asi každému. Dle jistého vtipu by se sex dal rozdělit na pět fází – astmatickou („Ách, ách.“), geografickou („Sem, sem.“), matematickou („Ještě, ještě.“), náboženskou („Ó můj bože.“) a vražednou („Přestaň a zabiju tě.“). Když však chceme říci víc než jen pár slov, měli bychom si dát pozor, jaká to budou.

15 osudných vět

Pokud se i ty chceš pokusit svého kluka rozhicovat nějakými dobře mířenými větami, zde je menší seznam těch, kterým by ses naopak měla vyvarovat. Jedná se o věty, které jeden z partnerů pronesl během sexu, popřípadě je slyšel od své druhé polovičky.

1. „Chutná to jako kuře.“
2. „Mám tvoji kočku na zádech.“
3. „Já to prostě budu dělat posvém.“
4. „Špatná díra! Špatná díra!“
5. „Je to ono?“
6. „Ty spíš?“
7. „Je divný, jak se to zmenší.“
8. „Proboha! Tohle jsem nepředpokládala.“
9. „Omlouvám se, ale jak bylo tvoje jméno?“
10. „Ty víš, že to není tlačítko ve výtahu. Přestaň na to tlačit.“
11. „Góóól!!!“
12. „Já jsem Bůh! Řekni mi, že jsem Bůh!“
13. „Ooouhh… Musím si prdnout.“
14. „Pššš! Vzbudíš moji mámu!“
15. „Tampón? Jaký tampón?“

Pokud bys pak měla zájem o další zajímavé věty, které jsou někteří jedinci schopni pronést během soulože, zde je stránka, kde jich je 101. Stačí umět anglicky.

Jak je to s prvním sexem?

Ačkoliv je toto video o první společně strávené noci, věty, které v něm zazní, určitě také není na škodu přidat na seznam zakázaných.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Mně ten článek dost pobavil :D DD

  • kamoska

    Děkujeme za tvůj názor. Určitě nechceme web zahltit články, které se inspirují jinde a nemají třeba až takovou hloubku, nicméně čas od času se chceme jen tak zasmát a vydat něco lehčího. Díky za pochopení a věř nám, že se určitě můžeš těšit i na články, na které jsi byla zvyklá dříve. V zásobě jich máme celou řadu :-) .

  • názor…

    dříve měly zdejší články alespoň nějakou úroveň… pakliže autorku zajímá psaní, nechť píše a nelepí článek z blbostí získaných jinde…