Nudí tě neustále stejné pozice v posteli? Chtěla bys nějakou změnu? Pak zkus hledat inspiraci i v tomto článku. Avšak varují tě, že z takovýchhle pozic tě může pěkně bolet za krkem.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Co je Kámasútra?

Jedná se o starověký indický text, který je označován jako jakási bible sexuálních poloh. Jeho název by se dal také přeložit jako Učebnice lásky či Poučení o rozkoši. Tato kniha je rozdělena do sedmi velkých kapitol, přičemž každá se věnuje něčemu jinému. Mimo sexu jsou tam napsány i rady, jak vést domácnost a rady ženám. Já jsem z této cvičebnice sexu vybrala 11 poloh, které jsou pěkně fyzicky náročné. Nevím, jestli si při něčem takovém vůbec aktéři můžou pořádně užít. Pokud máš zájem o příjemnější polohy, podívej se na Kámasútra videa tady na webu.

Lotus

Ačkoliv tato poloha není až tak složitá, přeci jen je středně fyzicky náročná. Muž sedí, ať už na svých patách nebo v tureckém sedu a jeho partnerka sedí na něm s nohama obmotanýma okolo jeho boků.

Lotus
Při této poloze vzniká těsný tělesný kontakt.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Svíčka

Název této polohy je odvozen od polohy, kterou žena musí zaujmout. Lehne si na záda a zvedne nohy do vzduchu, jako kdyby dělala na tělocviku cvik „svíčka“. Muž si pak obkročmo nad ní stoupne a zároveň stojí nad jejíma roztaženýma nohama. Veškeré pohyby jsou na muži.

Svíčka
Při této poloze je velká hloubka průniku, takže opatrně.
zdroj: zena-in.cz

Houpačka

Tato pozice je jedna z vůbec nejtěžších a nejextrémnějších. Žena je na všech čtyřech a musí udržet váhu muže, který je v ní a „houpe“ se na ní. Tato poloha je spíše pro pobavení.

Houpačka
V této poloze se dá penis i doopravdy „zlomit“.
zdroj: zena-in.cz

Dvojité potíže

Poloha zvaná Double Trouble je hlavně vtipná. Oba dva udělají „raka“ a žena poté dá nohy muži na ramena, přičemž si zavede penis.

Double trouble
Velmi fyzicky náročná poloha.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Horlivý jezdec

Poloha The keen rider je náročná hlavně pro muže. Ten se zase spustí „na raka“ a žena si na něho sedne jako na koně. Muž tedy drží celou váhu ženy.

The keen rider
Žena na muži sedí jako na koni.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

„Neporušená“ pozice

Žena si lehne na záda a pokrčí kolena. Muž do ní pronikne, přičemž pohyby vykonává tak, že se zapírá o pokrčená dívčina kolena. Během této polohy dochází k průniku penisu do velké hloubky, proto raději opatrně.

„Neporušená“ pozice
Tato pozice není přespříliš namáhavá, přesto není jednoduchá.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Na pejska trochu jinak

Žena se rukama opírá o podložku, přičemž její zadek přidržuje muž. Pohyby dělá pouze partner, který musí mít velkou sílu v rukou, aby svou partnerku udržel ve vzduchu.

Na pejska trochu jinak
Hlavně pro ženu se jedná o dost nepohodlnou pozici.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Obrácený misionář

Ano i tato tradiční poloha se dá pěkně zkomplikovat. A to především pro muže, který je obráceně, což znamená, že nohy má u hlavy ženy. Žena normálně leží. Všechny pohyby obstarává muž.

Obrácený misionář
Zproblematizovaný misionář.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Trochu obráceně

Tato poloha je taky jaksi „obrácená“. Žena při ní sice normálně leží na zádech, přičemž má pokrčená kolena přitisknutá k hrudi. Zato muž je k ženě zády. Pro něho se tedy tato pozice stává velmi náročnou.

Trochu obráceně
I u této polohy se o všechny pohyby musí starat muž.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Balancování

Velmi náročná poloha především pro ženy. Muž leží a žena na něm sedí s pokrčenýma nohama směrem k mužově hlavě. Rozhodující je udržet rovnováhu.

Balancování
Velmi náročná poloha hlavně pro ženy.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Z boku

A na závěr tato šílená poloha. Muž stojí, přičemž žena je bokem. Jednou rukou se přidržuje partnerovi paže a druhou rukou se zapírá o zem, aby se udržela.

Z boku
Šílená poloha – extrémní nohama pro oba aktéry.
zdroj: uk.lifestyle.yahoo.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář