K nepříjemným situacím prostě dochází a někdy bohužel i v těch neintimnějších chvílích. Některých takových chyb se ale můžeš vyvarovat – chceš vědět jak?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Romantika nemusí končit červenými tvářemi

Rande dopadlo na výbornou, večeře byla skvělá, konverzace vůbec nevázla a teď nastává ten moment, kdy ses rozhodla ho pozvat dál „na kafe“ a nyní rozpačitě stojíte před tvojí postelí. V této chvíli může dojít k mnoha trapasům, přičemž některým by se jistě při lepším soustředění šlo vyhnout. Chceš poradit, jak na to?

10 sexuálních trapasů a jak jim předejít

1. Pusa jedna nevymáchaná

V romantické chvíli, kdy na to má dojít, by sis měla dávat pozor na to, co řekneš. Hlavně takové věty jako jsou například „Jé, ten je ale malý“ nebo „A svůj penis si nechal kde?“ bys měla spolknout nevyřčené. Přeci jen bys jich velmi brzy mohla litovat. Takže není nic snadnějšího, než se zhluboka nadechnout a pročistit si hlavu.

2. Parukářka

Pokud jsi svého nového kluka chtěla okouzlit bohatou hřívou, a tak jsi použila nějakého příčesku či sis rovnou na hlavu posadila paruku, měla bys na to myslet především během intimních chvílí. Nechceš-li se nechat prozradit, měla bys svého kluka varovat, aby tě hlavně nehladil po vlasech, protože rozhodně není nic nepříjemnějšího, než kdyby mu v polovině orgasmu zůstaly tvoje vlasy v ruce.

3. Zatracený spánek

Po dlouhém dni ve škole či v práci jsi jednoduše utahaná, ale tvůj přítel má chuť na sex? Možná by ses měla na chvíli omluvit a doběhnout si udělat jedno rychlé kafe a nebo to raději nechat na jindy, jinak by se totiž mohlo stát, že prostě usneš, což se rozhodně špatně vysvětluje, protože věty typu „Ale ty jsi opravdu dobrý, jen jsem měla těžký den.“ potom už moc nefungují.

4. „Sedla sis do jahod“

Jinak řečeno – dostalas to. Pokud máš nepravidelnou menstruaci, kdy si nemůžeš vypočítat, kdy k tobě „tetička Flo, přijede na návštěvu“, měla by ses jednoduše omluvit a odejít do koupelny. Nehody se prostě stávají, ale ty bys na ně měla být připravená a čekat s kapesníky a vložkou v kabelce.

5. Upouštění plynů

Jsme jenom lidé, takže takové věci se prostě stávají. Chceš-li se jim ale vyhnout, poté si dej pozor na mastné, tučné a silně kořeněné jídlo alespoň šest hodin předtím, než budete mít rande. Nejenže ti za to poděkuje tvůj žaludek, ale také tvůj přítel, který nebude atakován.

6. Dech jako zombie

Tlejí-li ti mezi zuby kousky oběda, potom bys s tím měla něco udělat. Při romantickém líbání je zkažený dech toho druhého snad tím nejhorším, co může být. Horší může už snad jenom být otázka, jak to tomu druhému slušně říci, aby se neurazil?

7. On by si dal „kafe“ a ty kafe

I tohle se rozlišuje a nechceš-li s ním ještě spát, potom bys to měla dát jednoznačně najevo. Nejde přeci o nic hrozného, že na to ještě nejsi připravena, ale měla bys mu to zavčasu říct, jinak riskuješ celkem slušné nedorozumění, které by třeba nemuselo dopadnout dobře. Tak proč mu nepředejít?

8. Chlupatá gorilka

Na rande jdeš jako ze škatulky – make-up je perfektní, tvoje vlasy voňavé, nehty čerstvě nalakované. Jenomže jsi zapomněla na jeden velký detail a to na holení. Tvoje nohy jsou zarostlé jako džungle a o dalších „holících místech“ nemluvě. Pokud se chceš tomuto trapasu vyhnout, poznamenej si to dva dny před velkým dnem do kalendáře.

Zapiš si to do kalendáře
Zapiš si to do kalendáře

9. Babička na drátě

Blíží se moment, kdy už k tomu konečně dojde, když v tu chvíli ti začne neodbytně zvonit telefon. Nic nezkazí náladu na milování jako právě zvonící mobil a ještě k tomu, když je na druhém konci tvoje nedoslýchavá babička. Vypnutí vyzvánění popřípadě rovnou celého mobilu můžeš, této nepříjemnosti zatnou tipec. A babičce zavoláš, až budeš mít padla.

10. Kapesníčková víla

Máš-li zrovna špatné období, ve kterém jsi silně přecitlivělá, potom bys o tom svého přítele měla zavčasu spravit. Ve chvíli, kdy se mu totiž zhroutíš v posteli, protože „to bylo opravdu tak úžasné“, je rozhodně pozdě. Nikdo nechce ufňukanou holku se soplem u nosu, na to pamatuj.

Trapasy jsou život
Trapné situace přicházejí a zase odcházejí. A v tom je také to dobré na nich – později se jim totiž určitě zasměješ. V té chvíli by ses sice určitě nejradši propadla do země, ale jsme přeci jen lidé a nehody se stávají, takže co na tom? Život jde přeci dál!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • trapas

    Několik sexuálních “trapasů” z pohledu normálního a duševně dospělého muže, které ho naprosto odradí od čehokoliv dalšího:

    1) Kamoska.cz
    V romantické chvíli on zjistí, že ona je tupá husa, která věří radám z kamoska.cz, hltá každý jejich článek a myslí si, že ji to připraví na život… Dívky, opravdu ne…