Internet je prostor, ve kterém se velmi snadno šíří informace. Bohužel někdy se jedná o úplné hlouposti, navíc pokud jde o sex. Jaké sexuální rady jsou úplně mimo?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

10 nejhloupějších sexuálních rad z internetu

1. Orální sex a horká voda

Před kouřením by každá dívka měla v ústech co nejdéle podržet co nejteplejší vodu, aby se jí vyhřála ústní dutina a orální sex pak byl pro muže příjemnější. Co je na tom blbost? Hlavně to, že se můžeš snadno opařit, rozdíl při kouření není až tak velký a tělesná teplota doplněné o hromadu slin určitě stačí.

2. Svlékací verze běžných her

Není nad trošku zábavy u deskové hry, kterou můžeš oživit její svlékací verzí. Nevím jak ty, ale když mám chuť na sex, rozhodně nechci čekat několik hodin na to, až budu mít Napoliho, Meláka, Lady Anne a Neklana.

3. Palačinka z deky

Začni se těsně zamotávat do deky tak, aby ses nakonec nemohla vůbec hýbat. To je totiž znamení pro partnera, že má začít líbat zbývající odhalená místečka. Blbost? No, spíš taková parodie na bondage v domácích podmínkách.

4. Navleč mu na něj koblihu

Postav mu ho a naraž mu na něj pěkně pocukrovanou koblihu z Hypernovy, kterou budeš postupně okusovat. No není to skvělá rada? Já na sladké moc nejsem, takže radši zkusím smažené kalamáry.

5. Na masáž je vhodný váleček na těsto

Opravdu erotická masáž se podle některých neobejde bez válečku na těsto, kterým můžeš partnerovi jezdit po zádech. Co je na tom blbost? Těsto nemá kosti, takže ho kontakt s válečkem nebolí. Na partnera si raději přichystej masážní přístroj, nebo šikovné ručičky.

6. Erotika s baterkou

Zhasni v ložnici všechna světla, vem do ruky baterku a začni svítit na místa, kde chceš, aby tě partner líbal. Blbost? Ne, pokud použiješ laserové ukazovátko a rovnou si s ním posvítíš na poštěváček.

7. Domácí kontrola prostaty

Hraní na doktora by mělo být skvělou sexuální hrou, ale ty snad znáš někoho, kdo by rád chodil k doktorovi?!? Já teda ne, a proto vyšetření prostaty tvého kluka raději nech na specialistech. Sama bys ho mohla jedině poranit.

8. Vzrušení s nafouknutým balónkem

Nafoukni velký balónek a pomalu ho začni upouštět na genitálie partnera. WTF? Nestačilo by mu na něj foukat rovnou pusou? Asi ne, a proto je tahle rada zase hloupost! Možná zajímavá praktika pro narozeninové klauny.

9. Polykej semeno, je to zdravé

Každý článek o tom, že polykání je prospěšné ženskému zdraví, musel psát určitě muž. Nejsem sice doktorka, ale hádám, že nějaké ty vitamíny a zdravá strava je lepší než polykání spermatu.

10. Svlékni ho pusou

Zakousni se do jeho oblečení a začni ho pomalu svlékat. Blbost? Ne, pokud ti nevadí, že máš v puse kalhoty, ve kterých před chvilkou seděl v metru a svlékání ti bude trvat asi tak 3 roky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Radivál

  Nech ji to spolykat. Věř mi. Když holka něco pro kluka udělá, i když se jí to úplně nelíbí, víc ji to k němu připoutá. Myšlení typu “tyjo, já jsem to pro něj vážně spolkla… asi bude fakt něco víc” rozhodně není hodně ženám cizí.

 • kikcia
 • Oki

  1. hloupost, souhlasím
  2. nemůžeš si taky vybrat Monopoly :) jinak super nápad
  3. wtf
  4. proč ne, s jídlem může být spousta zábavy
  5. nemůžu posoudit, radši se spoléhám na svoje ručičky :)
  6. proč bych si měla rovnou svítit na poštěváček? mohla by to být docela dobře sranda… některý lidi prostě zkouší rádi i nový věci a nevrhaj se vždycky rovnou tam :)
  7. když má kluk rád experimenty, holka je opatrná, má spoustu lubrikačního gelu a nemá dlouhý nehty… tak proč by se to nedalo zkusit?
  8. tak mi přijde zbytečný balonek
  9. diskutabilní… říká jak kdo, pokud je kluk v pohodě tak chápe, že to holce moc nechutná, na druhou stranu když holka chce udělat klukovi radost, tak to taky třeba jednou za čas s úsměvem přežije ;)
  10. opět mám dojem že autorka článku nemá v oblibě předehry… a možná i nešikovnou pusu :)