Jestli si myslíš, že tvůj kluk je jediný, který dělá v posteli zásadní chyby, tak se pleteš. I ty nejzkušenější opakují dokola ty stejné hlouposti, které se nám v sexu nelíbí.

avatar

Tereza Dvořáková
Milovnice života a všeho příjemného, co přináší.

1. Sobectví v posteli

Spousta holek si často stěžuje na to, že je jejich kluk v posteli sobecký. A tobě to možná také něco říká. Mluvíme především o tom, že co se týče například orálního sexu, přítel si ho rád vychutnává a tak mu to děláš, kdykoli si řekne, nebo tě to napadne. Že by ti to ale stejně tak často oplácel, se říct nedá, že?

2. Jsou moc hrrr

Předehra je pro nás holky moc důležitá a máme jí moc rády. Kluci jsou v tomhle ale jiní. Jakmile jsou vzrušení a nadržení, už jen myslí na to, jak do nás proniknou. To si pak člověk přijde, že slouží jen jako nějaká „nafukovací panna“. Navíc se třeba ani nestihneš vzrušit ty a sex je pak pro tebe nepříjemný až bolestivý. A to je špatně!

Chyby při sexu
Věř, že není jediný, kdo dělá v sexu chyby.

3. Jsou potichu

Kluky pořádně rozparádí, když vidí a slyší, jak se sex jeho holce líbí. Chtějí tedy po nás, abychom si to pořádně užívaly – tedy nahlas. Podle toho také poznají, jak na nás a kam šáhnout. Sami jsou ale většinou potichu, protože se sténat stydí a ani neříkají, co se jim líbí. Jak ale pak máme vědět, co příště dělat a co ne?

4. Nepečují o sebe

Nedokážeš si představit, že bys nebyla oholená a šla se s tvým drahým milovat? To asi žádná z nás. Ale kluky vůbec netrápí, že se předem neoholili – ani dole, ani nahoře. Nebo že mají na sobě staré nehezké spodní prádlo. To pak ale není ono, když se sobě navzájem nelíbíme. Měl by se snažit, aby se ti stále líbil, stejně jak to děláš ty.

5. Samé rychlovky

Že dokáží být kluci rychle a celkem snadno uspokojení, to jim můžeme jen závidět. Neměli by ale zapomínat, že my to máme jinak a tak nám těch jejich 5 minut nestačí. Řekni tedy svému miláčkovi, že jsi ráda, že se mu sex s tebou tak líbí a je hned hotový, ale že bys to někdy ráda protáhla. A pak ho při sexu zastav, až uvidíš, že by za chvíli byl. Když zpomalíte, milování se vám protáhne.

6. Ignorují tvé erotogenní zóny

Začnete se líbat, a chcete se pomilovat. Hned na začátku jeho ruka míří pod tričko, vzápětí už je v kalhotkách a odtamtud se nedostane. Jen se po chvíli prohodí s jeho přirozením a je to. A že máš i jiné části těla? Tak to v tu chvíli pro něj není důležité. Ale mělo by být! Ukaž mu tedy sama, jak by na to měl jít a všímej si ty zbytku jeho těla. Pochopí, co mu naznačuješ a příště tě třeba zlíbá celou.

7. Chtějí věci jako v pornu

Kluci si často neuvědomují, že reálný sex není jako ten, co vidí ve svých oblíbených filmech. Dát najevo svá přání a touhy je správné, neměl by tě ale do ničeho nutit a hlavně by na to měl jít pomalu. Ne, že tě začne plácat, tahat za vlasy a kroutit s tebou do různých poloh, když to viděl v pornu. Nejhorší je, když spolu teprve začínáte a on hned takhle.

Chceme i romantiku
Není nad romantiku. Nechceme stále jen rychlovky.

8. Jednou a dost

Je známý fakt, že ženy jsou po sexu ještě vzrušenější, než před ním. Zatímco chlapy se už uspokojili a pro tu chvíli jim to stačí. Jen se tedy z tebe skulí na svou půlku postele a býval by usnul. Správně by ale udělal, kdyby tě ještě uspokojil, buď by tě dodělal, protože málokterá se uděláme při souloži, nebo by tě klidně mohl udělat znovu. Každý náš další orgasmus je totiž lepší a lepší.

9. Zapomínají na klitoris

Klitoris je pro většinu žen to nejdůležitější, co je přivede k orgasmu. Kluci ho ale často ignorují, bůhví proč. Jestli příště začne zase pronikat prsty rovnou dovnitř, vezmi mu jeho ruku a naveď ho na svůj kouzelný knoflík. Tam totiž začíná cesta k tvému vyvrcholení.

10. Jsou příliš hrubí

Něžnost je to, co si v sexu přejeme. Ne, že bys mu občas nekousla do ramene, nebo nezaryla nehty do zad, ale minimálně na začátku máme každá ráda hlazení a jemnost. Mačkání prsou, kousání bradavek, nebo hrubý útok na tvůj klín, není nic příjemného. Zbrzdi ho.

Komunikace je základ

Je důležité se svou druhou polovičkou o sexu mluvit. Je to totiž velmi důležitá část vašeho vztahu, a když vám to nebude klapat v posteli, může se to mezi vámi brzy zkazit. Upozorňuj ho tedy také na jeho chyby, které dělá. A jestli mu to nechceš přímo říkat, dělej ty jemu, co by se líbilo tobě, snad to pochopí. Nebo ho při sexu něžně naveď, naznač. Poděl se s námi o tvé zkušenosti s chybami kluků v posteli.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Jana

  Ironií je, že každý další tvrdí, že takový není .. a ukáže se, že je stejný :-(

 • Anilia

  Oni tohle asi studují pohromadě všichni najednou hele :D

 • Jana

  Jakoby někdo udělal průzkum mého intimního života .. tohle všechno zvládl můj ex naprosto dokonale :-(
  Ostatní, se kterými jsem se o něco pokoušela .. jakoby u něj studovali. Jsem raději sama …