O sexuálních úchylkách slyšel asi každý z nás. V horším případě ses s někým takovým sama setkala. Každá deviace má dokonce své pojmenování a zde je přehled těch opravdu nejbizarnějších.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Sexuální deviace
Vedle sexuálních úchylek, které běžně znáš, jsou tu i takové, nad kterými zůstává rozum stát.

1. Akrotomofilie

V tomto případě nemocní lidé svůj sexuální zájem zaměřují na partnery s amputovanými končetinami, případně na jejich protézy. Pokud jsou v péči odborníků a užívají vhodné léky, nejsou pro společnost nijak nebezpeční.

2. Anaklitismus

Anaklitika vzrušují činnosti, které prožíval jako malé dítě, tedy cumlání dudlíku, nošení dětského oblečení a hraní si s hračkami. Erotické fantazie zahrnují i učení se různým návykům, jako sezení na nočníku, kojení či přebalování. Své sexuální choutky provozuje v soukromí a neobtěžuje s nimi okolí.

3. Dendrofilie

Sexuální touhy fixuje na stromy. Onanuje v lese, tře svůj penis a tělo o kůru stromů.S tímto mám i vlastní zkušenost, ale tenkrát jsem ještě nevěděla, že jde o dendrofilika. Na procházce v lesíčku s kámoškou jsme viděly úchyláka, jak onanuje, strká svůj úd do štěrbiny mezi dva rozvětvené stromy a při tom u toho nechutně hekal. Fuj… nezapomenutelný zážitek.

Sexuální poruchy
Stromy připomínající sexuální akty jsou pro dendrofily ideální masturbační pomůcky.
zdroj: imgur.com

4. Efebofilie

Sexuální zaměření na dospívající chlapce, kteří již mají náznaky pubického ochlupení a dalších pohlavních znaků. Jde jak o ženy tak i muže, kteří mohou být nebezpeční a sex s těmito nezletilými chlapci neprožívají jen ve svých představách, ale mohou je osahávat a obtěžovat i běžně na ulicích.

5. Formikofilie

Tito lidé svůj sexuální zájem směřují na malé živočichy, jako například šneky, žáby a nejrůznější druhy hmyzu. Milují pochodování mravenců po svém těle či slizké lepkavé šneky sunoucí se po jejich kůži. Nejraději si tyto živočichy přikládají na intimní místa, třeba na bradavky a genitálie. Můj kamarád má rád, když po něm lezou mouchy, že ho prý příjemně šimrají. Musím proto zjistit, jestli si je taky nechává lézt do trenek.

6. Nekrofilie

Jedinec, kterého sexuálně přitahují mrtvoly. Ideální pro zaměstnance pohřební služby. Myslím, že není co dodat, je to hnus.

7. Pyrofilie

Takto zaměřenému člověku stačí k erotickému uspokojení oheň. V praxi si to představuji asi takto: opékám s rodinou špekáčky na ohni a za plotem si honí brko nějaký pyrofil. Hrůza, kam na to ti lidi chodí.

8. Statuofilie

Toto je porucha, při které je sexuální vzrušení vyvoláváno pohledem na sochy. Statuofilové před sochami onanují. Pokud má socha nějaké výčnělky či skulinky, poslouží báječně jako náhrada lidských útrob.

Vzrušení ze soch
Statuofilové před sochami masturbují.

9. Skatofilie

Tento nemocný člověk dosahuje vzrušení anonymními telefonáty s erotickým obsahem. Nejedná se o placené erotické linky. Za úchylku lze považovat, až když tyto praktiky upřednostňuje před klasickými sexuálními aktivitami.

10. Somnofilie

Somnofila vzrušují spící osoby. Své sexuální touhy uspokojuje nad nic netušícími cizími lidmi. Vyhledává místa, kde často spávají lidé pod širákem. Tady jsou pro něho nejsnadnější kořistí.

Až se mi nechce věřit, že se se všemi těmito poruchami naši odborníci v oblasti psychiatrie setkali. Co na to říkáš ty?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zdeňulí

    taky jsem viděla týpka co “mrdal” strom :D