Vztahy jsou založeny na porozumění. Co když ale pochopení není tak jednoduché? Pak babo raď

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Rozdílnost nad rozdílnost

Žena a muž, Mars a Venuše. Ne vždy si tyto dva rozdílné světy rozumí. A právě z tohoto důvodu kdosi považoval za důležité, vzít si pod drobnohled mužské fráze, kterými kolem sebe zřejmě metají bez většího rozmyslu. Nejen ženy totiž někdy říkají a myslí na něco jiného, ale stejně tak je tomu u našich drahých poloviček. Takže jak to doopravdy je?

Muž pod lupou
Co znamenají jeho věty?
zdroj: tumblr.com

Věta č.1 – Nehledám teď vážný vztah

Nejedná se o zastírání, ale smrtelně vážně je tím myšleno, že tě chce jen na jednu noc. Pokud s touto větou souhlasíš, muž předpokládá, žes pochopila i to, že druhý den nemáš v jeho posteli co dělat.

Věta č.2 – S manželkou jsme vlastně jakoby rozvedení

Není v manželství šťastný, to je jasné, ale pokud si myslíš, že když budeš trpělivá, dočkáš se tohoto prince na bílém koni, jsi na omylu. Od manželky se prostě jen tak neodchází.

Věta č.3 – Jsi dobrý přítel

Muž nikdy, nikdy, nikdy nechce být jen přítelem dívky, která ho přitahuje. Pokud někdy tuto větu uslyšíš, nedělej si marné naděje.

Kamarádi
Friend-zone, kterou on nechce překročit, bys měla tolerovat.
zdroj: thatgirlmaira.blogspot.cz

Věta č.4 – Ekonomika je hrozná

Je jedno, jestli je to v dané chvíli pravda nebo ne. Pokud tohle řekne muž na začátku vztahu, dává ti tím na srozuměnou, že není zaměstnaný a je možné, že si ani žádnou práci hledat nehodlá.

Věta č.5 – Rozhodl jsem se zůstat panicem

…dokud nepřijde ta pravá. Buď je to nenapravitelný romantik, což je ta lepší varianta, nebo se řadí mezi 98 % případů, kdy ho prostě jen žádná holka nechtěla.

Věta č.6 – Moje výška je 190 centimetrů

To je sice klidně možné, ale určitě je to i s botami. Muži mají špatný zlozvyk si několik centimetrů přidávat, aby si byli jisti, že jsme si jich dostatečně všimli.

Věta č.7 – Miluji tě

Tato věta se bere ze dvou hledisek. Pokud jsi oblečená, neznamená nic. Pokud ti to říká, i když jsi nahá, myslí to upřímně.

Věta č.8 – Omlouvám se

Buď je mu to opravdu líto, nebo se už jenom a prostě nechce hádat. Je jedno z jakého důvodu to říká, ber jeho omluvu a vykašli se na další argumenty.

Omluva
Pokud se ti muž omluví, nic už neřeš a přijmi to.
zdroj: tumblr.com

Věta č.9 – Potřebuji prostor

Vztah, ve kterém se teď nachází, ho jednoduše dusí. Je potřeba taky někdy ,,povolit řetěz“ a nechat ho proběhnout, aby se mohl pobavit s přáteli stejně jako předtím, než začal být s tebou.

Věta č. 10 – Můžeme zůstat kamarádi?

Můžeme mít ještě sem tam někdy sex?

Závěrem

Jak vidíš, někdy jsou jejich úmysly zřejmější a někdy by se z toho jednomu zatočila hlava. Ale o čem by to pak bylo, kdyby bylo všechno jednoduché, že? A kdyby se ti snad zdálo toto málo v přiloženém videu je skvělé řešení konverzačních problémů mezi mužem a ženou. Škoda jen, že prozatím tento vynález není na trhu.


Ačkoliv vynález je především koncipován pro muže a jejich pochopení žen, lze ho samozřejmě používat i naopak.
(Video s českými titulky)

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář