Spustila ses se zadaným mužem a chceš být pro něho dokonalou milenkou a nezapomenutelným zpestřením jinak nudného manželského života? Lásce člověk někdy neporučí, ale rozhodně neber tento článek jako navádění.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

10 kontroverzních rad, jak být pro ženáče na prvním místě

Co je silnější, touha nebo rozum?

Předem bych chtěla říct, že bys nejprve měla dobře zvážit, jestli milostný vztah s ženáčem, či zadaným mužem je ten nejlepší nápad. Jenže někdy je těžké odolat touze a pokušení, i když rozum říká něco jiného.

Víš s kým spíš?

Dále je tu ještě otázka, jestli ses v této situaci ocitla chtěně, nebo nevědomky. Je totiž velký rozdíl, jestli si chci užít nezávazný sex a vím, že dotyčný je zadaný, anebo si užívám sex s mužem, který je zadaný a já o tom nemám ani páru. Každopádně je dobré si uvědomit, co si pod pojmem tajný vztah představuji, co od takového vztahu mohu očekávat a co naopak očekávat nemohu.

Nepsaná pravidla pro spokojený milenecký vztah

A jak to udělat, aby se tvůj tajný miláček necítil ohroženě, a ty jsi pro něj byla vždy báječná a neodolatelná žena jeho srdce, přesto, že se pak vrací domů ke své „protivné a unavené manželce“?

1. Manželka je vždy ta první

Vždy musím ctít, že manželka je ta hlavní organizátorka jeho života. Přesto že mi říká, jak moc mě miluje a doma mu to neklape, nemůžu se na něj zlobit, když nečekaně zruší schůzku a běží, jakmile žena zavolá, ona má právo dělat si na něj nároky, na rozdíl ode mě.

2. Diskrétnost za každou cenu

Držím jazyk za zuby. Stoprocentní diskrétnost je na místě, toto žhavé tajemství by mělo zůstat opravdu jen mezi čtyřma očima.

3. Žádné nečekané telefonáty, žhavé SMS a milostné e-maily

Nikdy nevolám, nepíšu zprávy ani maily v době kdy si nejsem na 100 % jistá, že je to bezpečné. Čekám, až zavolá on sám a zamilované sexy řečičky si ponechám do absolutního soukromí.

4. Žádné hádky a výčitky

Nehádám se, nevyčítám, nedělám si nároky. Za mnou přišel, aby se odreagoval a zapomněl na manželské problémy. Vychutnám si každý společný okamžik plný vášně a sexu, budu na něj hodná a milá o to nám oběma přeci jde.

5. Žádné společné akce ani výlety

Nečekám, že mě vezme do kina, do společnosti, mezi kamarády ani nikam jinam. Máme pouze určitý vyhrazený čas a prostor pro naše tajné dovádění.

6. Nežárlím na jeho ženu

Nepřipouštím si myšlenku, jak se zrovna miluje se svoji ženou, jak jí hladí a laská stejně jako mě. Věděla jsem, že občas musí plnit manželské povinnosti a jsem s tím smířená. Žárlivé scény jsou absolutné nepřípustné, toho má doma zaručeně až nad hlavu.

7. Slovo rozvod vymažu se svého slovníku

Nikdy nezačínám diskuzi na téma rozvod. Sice možná tvrdí, že není spokojený, že už ženu nemiluje, ale kdyby se chtěl rozvést, dávno už to přece udělal ne?

8. Nezamiluji se

Za žádnou cenu se nesmím zamilovat. Což půjde jen těžko, když už budu s někým zadaným udržovat milostný poměr déle než jednu noc, zřejmě toto riziko budu podstupovat z nějakého určitého důvodu. A to buď, že je to božský alfasamec, nebo je mi s ním dobře, je hezký, milý, pozorný… k zamilovanosti už je to jen malý krůček.

9. Dodržuji zásady bezpečného sexu

Pokud spím s více než jedním mužem, vždy musím mít spolehlivou antikoncepci, nejhorší nevědomostí je, upíchnuté dítě s nejistým otcem. Nehledě na pohlavně přenosné choroby, nikdy nemůžu vědět, jaké další milenky můj tajný ctitel má a měl přede mnou. Když podvádí se mnou, je velká pravděpodobnost, že to není poprvé ani naposledy.

10. Udržím sexuální pudy na uzdě

Nejlépe udělám, když se okroužkovaným mužům a vlastně všem mužům (jsem-li zadaná) vyhnu úplně. Pokud své sexuální pudy neudržím na uzdě, dělám to jen pro potěšení a dodržuji zde doporučená pravidla.

Teorie je jiná nežli praxe

Tak to vše je pěkně řečená teorie, ale každá z nás, která si mileneckým vztahem prošla, jistě ví, že vždy se těmito pravidly řídit nejde. Jedna moje vdaná, nejmenovaná kamarádka, se mi svěřila se svým příběhem, čímž porušila pravidlo č. 2.

Neposlechla rozum a nechala se unést touhou

Spustila se s nejlepším kamarádem svého muže a manželem své dobré přítelkyně. Neudržela svoji touhu a vášeň na uzdě a zradila tak hodně blízké přátelství… porušila pravidlo č. 10.

Nebezpečná láska

Co čert nechtěl, oba se do sebe zamilovali, občas padlo slovo o rozvodu, ale díky jejich hodně blízkému až rodinnému vztahu svoji lásku udrželi v tajnosti. Ona v noci plakala do polštáře a sex s vlastním mužem brala jako nutné zlo. Pravidlo č. 7 a 8.

Žárlivost je mocná čarodějka

Jejich rodiny trávili společně dovolené, často se navštěvovali a přetvařování bylo čím dál náročnější. Ona žárlila na jeho ženu, když nadšeně u skleničky vína vypravovala, jak se tuhle krásně pomilovali. Po té v soukromí padaly výčitky a žárlivé scény. Pravidlo č. 4 a č. 6.

Zbyly jí jen oči pro pláč

On se cítil čím dál ohroženěji a postupně se ty krásné pohodové chvíle plné vzrušujícího sexu začaly proměňovat ve vypjaté situace s hrozbou výčitek a hádek, čehož měl on z manželského soužití už plné zuby a v dvojitém provedení by to bylo neúnosné. Milenecký vztah skončil, přátelství mezi páry se omezilo na každoroční návštěvy z povinnosti a mé kamarádce zbyly jen oči pro pláč.

A co ty máš nějaké zkušenosti s ženatými muži? A máš také nějaká pravidla, přes které prostě vlak nejede?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář