I kluci mají svoje problémy, které se podepisují na jejich chování. Chceš poznat alespoň některé?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Borci na entou

Tváří se, že jsou v pohodě, všechno je fajn a oni jsou naprosto nad věcí ať se děje cokoliv. Jsou to rytíři na bílém koni, které nemůže přeci nic trápit, jako nás holky, ne? Tak to tedy chyba lávky. Přeci jen jsou to lidé a ne roboti, takže vroubky mezi očima od mračení mají občas taky. A co zrovna je může tolik trápit?

Kluci a jejich mindráky
Borci. I oni mají své starosti.
zdroj: sweetbwoy.tumblr.com

Mám, nemám, mám, nemám

Na parketu kousek od něho stojí hezká holka. Oslovit, neoslovit? Co když odmítne? A tak dále. Strach jim prostě nedovolí něco udělat. Samozřejmě tedy jak komu, ale ve většině případů se raději stáhnou a svoji příležitost nechají jít.

Neustálý problém jménem penis

Je malý, velký, moc rovný nebo naopak zakroucený. Každý jsme individuální a stejně tak i pánská výbava. Je jedno kolik jsi jich už viděla, stejně tě můžou znovu překvapit. A v tom případě pozor, protože tohle téma je velmi citlivé.

Velikost
Je velký nebo malý?
zdroj: ronjames100.wordpress.com

Akné

Beďary na obličeji, na zádech, nebo vůbec kdekoliv je dost nepříjemné. Stejně jako holky i kluci ho samozřejmě na obličeji nehonosí jako ozdobu, ale naopak by se jej rádi zbavili. Jenomže jak? Holka má make-up, ale co kluk?

Akné
I kluky trápí akné.
zdroj: tomywahl.blogspot.cz

Dělám to dobře?

Je jedno, jestli jde o první nebo o desátý sex, vždy, když jde o novou holku, je to jako poprvé. Každému se také líbí něco jiného, takže pochyby, zda-li to dělá dobře a jestli na to nejde příliš rychle nebo cokoliv, jsou vždy přitom. A hlavně obava, že je dívka více zkušenější.

Nakupování kondomů

Machrovky s nafouknutým kondomem a silácké řeči mezi kamarády jsou jedna věc, ale skutečnost, když už stojí ve frontě v sámošce, je jiná. Mnoho kluků se stydí, když má jít koupit kondomy nebo lubrikant, či jinou potřebu na sex. Takže někdy je potřeba vzít rozhodně věci do svých rukou a jít to raději udělat sama, protože pouštět se do sexu bez kondomu je holá šílenost.

Kondom
Nakupování kondomu je pro některé kluky horor.
zdroj: nydailynews.com

Trocha statistiky

Jen trocha čísel na pobavení aneb, co jsem našla na netu.

 • Až 92 % kluků se stydí jít nakupovat kondomy. I tak ho ale dobrých 59 % má při první schůzce v kapse.
 • Silné řeči mezi kamarády o sexu a fantaziích – to dělá prý až 65 % kluků, ale svojí holce o nich řeknou jen 2 %.
 • 64 % kluků má rádo, když holka převezme iniciativu. A přitom až 80 % kluků se bojí holek s velkým sebevědomím.
 • Erotické sny – až 46 % je má o své učitelce a jen 12 % si představuje sex se spolužačkou.
 • Tetování na holkách se nelíbí až 39 % kluků a to i přesto, že 87 % by se rádo nechalo samo potetovat nebo je obdivují na jiných chlapech.
 • Se svým penisem je nespokojeno asi 28 % kluků, přičemž 14 % by se ho nechalo zvětšit. Až 64 % kluků činí pohled do zrcadla radost.
 • 27 % kluků jsou hrdí na svůj vzhled.
 • Až 96 % kluků se před schůzkou sprchuje a 58% si obléká své nejoblíbenější spodní prádlo.
 • Až 65 % kluků používá parfém.
 • Závěrem

  Nyní vidíš, že v mindrácích to kluci nemají jiné než my. V něčem se naše starosti prolínají, v něčem se rozcházejí, ale faktem zůstává, že si navzájem nemáme co vyčítat. Ale samozřejmě je nutné tohle brát s nadhledem, protože každý má své individuální problémy a nelze všechny házet do jednoho pytle.


  A závěrem 20 problémů kluků, pohledem jich samotných.

        

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  Ještě, že tu máme ty e-shopy, protože tam se nikdo nemusí stydět nakupovat ani kondomy aj. podobné věci :) AKorát je třeba na to myslet dopředu, kvůli dodací lhůtě.