Po roce a půl od poslední změny spouštíme zcela novou verzi, se kterou přichází nejen modernizovaný design. Seznam se s novou kámoškou a řekni nám, jak se ti změny líbí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Historie internetového magazínu Kámoška.cz

Svěží make-up

Nejviditelnější změnou je nový vzhled stránek, který je v porovnání s předchozí verzí mnohem vzdušnější. Nyní nabídne rychlejší načítání, velké náhledy, pohodlnější brouzdání obsahem, oddělenou inzerci a unikátní strukturu každé sekce. I nám bude trvat, než si na změnu zvykneme, ale všechny novinky jsme navrhly s ohledem na časté připomínky návštěvnic magazínu.

V každé sekci překvapení

Na hlavní straně již nenajdeš klasické rozdělení na sekce, ale výpis naposledy přidaných příspěvků. Nemusíš tak zkoumat každou sekci jednotlivě, stačí kliknout na příspěvek, který tě na první pohled zaujme. Hlavní nabídku jsme podstatně zjednodušily, v každé sekci navíc nyní najdeš vybrané příspěvky a originální obsah v pravém sloupci.

Čerstvý obsah a více než 20 nových redaktorek

Už teď vidíš na webu celou řadu příspěvků od nových redaktorek a věř, že se máš ještě na co těšit. Od tohoto momentu totiž objevíš na webu v průběhu každého dne minimálně 10 nových příspěvků. Jako redakce se chceme zaměřit více na aktuality, vtipná multimédia a originální nápady. Konečně nabídneme velké fotky, přínosná videa a více rozhovorů.

Další hromada změn a dodělávek

Je zbytečné rozepisovat se o dalších změnách a plánech, když některé z nich můžeš objevit sama proklikáním nové verze. Nyní jen prozradím, že již brzy na tebe čeká aktualizovaný seznam blogerek, speciál móda ulice a třeba i takové maličkosti jako je mobilní verze webu. Zároveň však musíme dodělat nějaké drobnosti, jako je například zobrazování starších příspěvků, angličtina v komentářích atd.

Jak se ti nová verze líbí?

Připravit a oživit novou verzi magazínu Kámoška.cz nám trvalo skoro půl roku. Stále ladíme nějaké maličkosti a budeme si vážit každého postřehu. Neváhej nám zanechat v komentářích názor na novou verzi. Napiš nám prosím vše, co tě jen napadne. Pokud máš tři minuty, můžeš rovnou vyplnit připravený dotazník. Děkujeme a doufáme, že se nám povedlo připravit ještě lepší kamarádku, za kterou se budeš ráda vracet.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář