Začátek nového roku 2013 je skvělou příležitostí ke shrnutí všeho, co se kolem webu Kámoška.cz točilo a točit bude. Na co se můžeš těšit a co chystáme?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Naše předsevzetí pro rok 2013

S novou verzí přišly nové starosti

V polovině října 2012 spatřila světlo internetového světa nová verze webu, se kterou přišla také pořádná dávka zodpovědnosti vůči čtenářkám. Přinášet každý den čerstvý obsah vyžaduje velké množství času, nápadů a také odhodlání. Jsme rádi, že podle všech čísel vypadá, že nová Kámoška.cz je doopravdy lepší kamarádkou, za kterou se holky a slečny rády vrací. Ukočírovat tak velkou redakci a návštěvnost není jednoduché, ale odezva čtenářek, ať už pochvalná či kritická, je vždy dostatečnou motivací k tomu, aby tým stojící za webem dělal maximum.

Volume doprava

Po shrnutí všeho, co se nám v roce 2012 povedlo a nepovedlo, přesně víme, jakým směrem se chceme ubírat. Těšit se tak můžeš na řadu novinek a především pravidelných rubrik. Cílem je také zapojit více čtenářky, protože tam naše snahy nejvíce pokulhávají. Věříme, že najdeme ale dostatečnou motivaci k tomu, aby byly čtenářky na webu jako doma, nebály se vyjádřit vlastní názor a zapojily se do diskuze.

Skluz u seznamu blogerek

Velký zájem, který projevily blogerky o nový seznam blogerek, nás na nějaký čas zahltil žádostmi. Ty momentálně nestíháme publikovat ve slíbeném termínu 48 hodin, ale trošku později. Za to se velmi omlouváme, ale doufáme, že chystané akce pro blogerky nám napraví reputaci.

Posily se vždy hodí

Neustále hledáme šikovné a kreativní kámošky, které by měly zájem o spolupráci. Myslíš si, že by tě bavilo přispívat na náš web? Neváhej nám dát vědět, stačí sepsat kratičkou zprávu a my se ti co nejdříve ozveme.

Na rok 2013 se těšíme!

Čeká nás ohromné množství práce, na kterou se ale upřímně moc těšíme. Dělat web Kámoška.cz totiž není jen o práci u počítače, ale také o poznávání zajímavých lidí. Je skvělé sbírat nové zkušenosti něčím, co nás baví. Doufáme a přejeme si, abys i ty prožila rok 2013 plný zábavy a nových přátel, na které bude spoleh!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář