Kámoška.cz je magazín určený především pro ženy, ale chodí sem i muži. Pro ně ale máme překvapení v podobě nového magazínu Muži.cz!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kámošce dělají společnost Muži.cz

Muži.cz – držíme při sobě

Muži.cz je denně aktualizovaný lifestylový magazín pro všechny muže s názorem, kteří se zajímají o novinky ze světa stylu, zdraví, kultury, technologií a byznysu. V širokém výběru témat si ale určitě vyberou i ženy.

V podobném kabátku jako Kámoška.cz

Určitě ti neuniklo, že celý magazín Muži.cz je postaven na totožném designu jako Kámoška.cz, hlavním rozdílem je logo a tmavší pozadí. Důvod? Tento design se nám osvědčil a třebaže se weby někdy pletou i nám, zjistili jsme, že nejdůležitější je obsah. Ve výsledku je totiž úplně jedno, zda-li čtete něco zajímavého tam nebo tam, hlavní je, že vás to baví!

Nová redakce a nový obsah

Na stránkách nového magazínu potkáte hromadu nových redaktorů, ale také redaktorky známé z Kámošky. A pokud máte obavy, že zábava pro muže je jen pivo, nahotinky a fotbal, tak se pletete. Muži.cz se zajímají o módní trendy, zajímavé kulturní události, pokrokové technologie, motivační příběhy a v neposlední řadě třeba také gay témata.

Budou dělat společnost i tobě?

I když nejsi muž, neváhej sledovat oficiální facebook a přidat si magazín Muži.cz do oblíbených.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář