Nejnovější příspěvky v této sekci

Kámošce dělají společnost Muži.cz

Kámoška.cz je magazín určený především pro ženy, ale chodí sem i muži. Pro ně ale máme překvapení v podobě nového magazínu Muži.cz!

Narozeninová párty Kámoška.cz

Věřila bys tomu, že Kámoška.cz již brzy oslaví 4. narozeniny? Je to tak, a proto chceme uspořádat velkou párty pro všechny naše čtenářky. Zapoj se do organizace a vyplň prosím anonymní dotazník. Tvoje odpovědi nám nesmírně pomůžou.

Hledáme nové redaktorky, odměna jistá!

S příchodem jara hledáme další posily do redaktorského týmu. Pokud umíš psát a chceš si něco přivydělat, neváhej nám napsat.

Kámoška.cz podporuje projekt Nenalezena

Bez přemýšlení jsme se rozhodli podpořit projekt Nenalezena, který umožňuje využít chybovou stránku “404 Nenalezeno” k dobročinným účelům. O co jde a jak se můžeš zapojit i ty?

Kámoška.cz dnes slaví 3 roky!

Přesně dnes slaví magazín Kámoška.cz – tvoje lepší kamarádka třetí narozeniny. Od spuštění 9. února 2010 prošel web řadou změn a v redakci se vystřídaly desítky redaktorek, ale to hlavní stále platí. A co to je?

Naše předsevzetí pro rok 2013

Začátek nového roku 2013 je skvělou příležitostí ke shrnutí všeho, co se kolem webu Kámoška.cz točilo a točit bude. Na co se můžeš těšit a co chystáme?

Novinky z Kámoška.cz každý týden do tvé schránky

Nemáš čas sledovat web každý den? Týdně zasíláme vychytaný newsletter, ve kterém najdeš výběr nejzajímavějších článků, soutěží a slev přímo pro tebe.

Historie internetového magazínu Kámoška.cz

Po roce a půl od poslední změny spouštíme zcela novou verzi, se kterou přichází nejen modernizovaný design. Seznam se s novou kámoškou a řekni nám, jak se ti změny líbí.

dotaznik-nova-verze

Nová verze webu je konečně venku a my chceme znát tvůj názor. Pokud máš 3 minuty čas, uděláš nám radost vyplněním krátkého dotazníku.