Na zahraničního headlinera jsme museli chvilku čekat, ale určitě se to vyplatilo. Hlavní pódium ovládne v pátečním programu londýnská kapela Skunk Anansie!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Energie na všechny strany

Skupina Skunk Anansie ve své hudbě míchá energický rock s prvky různých stylů od funku až po romantické balady. Tahle legendární partička vyprodá sebevětší halu během několika minut, takže zajít na její koncert v rámci akce Open Air Festival rozhodně stojí za to. „Úžasné je, že Skunk Anansie sami projevili zájem vystoupit na letošním Open Air Festivalu. Je to mimo jiné tím, že jsou zastupovaní stejnou agenturou jako Interpol, kteří u nás vystoupili v roce 2011 a byli velmi spokojeni se zázemím i s festivalovou atmosférou,“ říká Milena Palečková z agentury 10:15 Entertainment. V roce 2012 vydali Skunk Anansie zatím poslední – páté studiové album s názvem Black Traffic.

Vstupenky za bezkonkurenční ceny

Pokud si pospíšíš, máš ještě šanci koupit vstupenky z limitované edice za 390 Kč. Pak se cena zvýší do konce března na 600 Kč. Cena za VIP vstupenky zůstává na 1000 Kč. Letošní ročník bude navíc opravdu vychytaný, pokud jde o doprovodný program a zázemí. „Souběžně se zajišťováním dramaturgie pracujeme samozřejmě i na přípravě bohatého doprovodného programu a na vyladění služeb pro naše návštěvníky,“ říká Marie Marková, manažerka festivalu a dodává: „Letos se chceme mimojiné zaměřit na zkvalitnění infrastruktury areálu. Oslovili jsme i naše fanoušky na facebooku, kteří mají spoustu kreativních, ale i praktických nápadů. Určitě je zvážíme všechny.“

Open Air Festival

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář