Open Air Festival 2013 oznámil další přírůstky do bohatého programu, kterými jsou britší Kava Kava a velmi oblíbená česká kapela Mandrage. Na co se můžeš ještě těšit?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Vychytaný koktejl stylů

Kava Kava ze severoanglického Huddersfieldu přinese na program třídenního festivalového města plného skvělé muziky injekci všemožných stylů, které se v jejich písních míchají jak karty před pokerovým turnajem. Těšit se můžeš na tóny soulu, blues, rocku a třeba i klubové taneční hudby. Nic jako žánr Kava Kava prostě neuznává, a proto je možná oblíbená po celém světě.

Punkový drive

Doopravdy musím představovat skupinu Mandrage? No jasně že ne, vždyť kluci z Plzně patří k jedněm z nejvyhledávanějších kapel u nás. Na kontě mají pořádně dlouhou šňůru vyprodaných koncertů a několik hudebních cen, které jsou jasným důkazem toho, že Open Air Festival doopravdy sází na kvalitu i v případě tuzemské scény.

Open Air Festival nezapomněl ani na Šrouby a matice

Open Air Festival se koná 8. až 10. srpna na letišti v Panenském Týnci. Pro více informací nezapomeň kontrolovat oficiální web, kde najdeš i předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář