Open Air Festival oznamuje první jména na programu a přichází s limitovanou edicí vstupenek za vůbec nejnižší cenu. Pokud si chceš v létě užít tři dny skvělé muziky a netradiční zábavy, je hloupost čekat.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Co je doma, to se počítá

Zahraniční interpreti se nás s účastí na Open Air Festivalu letos rozhodli napínat, ale to neznamená, že se není na co těšit. Open Air Festival jako vždy nabídne pestrobarevný průřez českou scénou. Na zahřívací akci vystoupí legendární The Plastic People of the Universe, v další dny tě čeká dívčí duo Čokovoko, skupina Koblížci, Monkey Business či Bratři Ebenové. Už 25. výročí existence kapely oslaví na festivalu Tata Bojs. Milovnice poprock až punkové kytarovky potěší vystoupení oblíbené kapely Vypsaná fixa. Celá řada dalších jmen (domácích i zahraničních) ještě čeká na zveřejnění.


Tata Bojs oslaví na festivalu 25. výročí existence kapely.

Limitka za pár kaček

Pro věrné fanoušky Open Air Festivalu pořadatel připravil limitovanou edici vstupenek za víc než férových 390 Kč. „Vstupenky budou k dispozici na webu festivalu a v síti TicketArt pro 2013 nejrychlejších od 6.2. do 28. 2. nebo do vyprodání zásob,“ říká Marie Marková z pořadatelské agentury AdBase Events a dodává: „Nečekejte, levnější už nebudou!“

Neváhej, vstupenky na Open Air Festival levnější už nebudou

Jen kousek od Prahy

Open Air Festival se bude konat druhý víkend v srpnu (8. – 10. 8.). Jako místo opět poslouží Panenský Týnec, který je pouhých 50 km od hlavního města. Nová pořadatelská agentura už nyní maká na tom, aby přinesla hromadu novinek, zážitkový doprovodný program a maximum pro pohodu návštěvníků. V blízkých dnech se navíc můžeš těšit na nový web festivalu, jenž by měl být o poznání přehlednější.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář