Nejnovější příspěvky v této sekci

Už víš, jak se dostaneš na Open Air Festival?

Už 8. srpna začíná na letišti v Panenském Týnci nedaleko Prahy další ročník Open Air Festivalu. Už víš, jak se na tuhle hudbou nabitou akci dostaneš?

Kavárna s nevidomými

Termín letošního Open Air Festivalu se rychle blíží a je úplně jasné, že kromě hudby bude tenhle fesťák nabízet hromadu dalších zážitků. Jedním z nich bude i unikátní kavárna POTMĚ.

Open Air Festival představí skupiny Underworld!

Na velké jméno se muselo chvilku čekat, ale nyní je již vše jasné! Open Air Festival poctí svou návštěvou britská hudební skupina Underworld!

Další přírůstky na programu Open Air Festivalu

Čerstvá jména na line-upu Open Air Festivalu potěší jak milovníky elektroniky, tak posluchače aktuálních rádiových rotací. Podívej se na nová jména, kterými ale rozšiřování programu nekončí.

Matěj Ruppert ti načechrá páteř

Matěj Ruppert je nejen zpěvák skupiny Monkey Business, která vystoupí na letošním Open Air Festivalu, ale také hostem na novém albu Vladimira 518. Čekuj song.

Matěj Ruppert je Idiot

Zpěvák skupiny Monkey Business, která vystoupí na letošním ročníku Open Air Festival 2013, je jedním z hostů na novém albu Idiot od Vladimira 518. Novinka vychází právě dnes a ty máš možnost okoštovat zajímavý trailer.

V programu na tebe čekají i baviči z pořadu na stojáka

Open Air Festival není jen o kvalitní hudbě, ale také o bohatém doprovodném programu, umění a v neposlední řadě zábavě. Specialistou na to poslední je pořad na stojáka, jehož interpreti mají na festivalu vystoupení.

Open Air Festival nezapomněl ani na Šrouby a matice

Open Air Festival 2013 oznámil další přírůstky do bohatého programu, kterými jsou britší Kava Kava a velmi oblíbená česká kapela Mandrage. Na co se můžeš ještě těšit?

Londýnská hudební skupina Skunk Anansie je velmi zajímavým bodem programu letošního Open Air Festivalu, a proto rozhodně není na škodu připomenout si jeden z největších hitů.

Open Air Festival 2013 připisuje další přírůstek na lineup

Na soupisku letošního ročníku Open Air Festivalu přibyla další žhavá položka – londýnská čtveřice O.Children, pojmenovaná podle jedné z písní Nicka Cavea & The Bad Seeds.

Open Air Festival oznámil prvního zahraničního headlinera

Na zahraničního headlinera jsme museli chvilku čekat, ale určitě se to vyplatilo. Hlavní pódium ovládne v pátečním programu londýnská kapela Skunk Anansie!

Neváhej, vstupenky na Open Air Festival levnější už nebudou

Open Air Festival oznamuje první jména na programu a přichází s limitovanou edicí vstupenek za vůbec nejnižší cenu. Pokud si chceš v létě užít tři dny skvělé muziky a netradiční zábavy, je hloupost čekat.

Rozhovor s: Čoko Voko

Adéla a Zuzka dohromady tvoří nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně, na kterou můžeš na hudební scéně narazit. Recesistky přináší svěží humor a drsnou lyriku, jenž pravděpodobně bude jen těžko hledat konkurenci. Holky si hrají s hip-hopem, retro stylem a v neposlední řadě také s popkulturou. Dokáže i tobě dvojice Čoko Voko vytřít zrak? Koukni na netypický rozhovor a ujisti se v tom, že holky jsou doopravdy pěkná čísla.