Někdy možná i ty potkáš na ulici někoho, kdo svým oblečením budí pozornost. Sama by si možná chtěla něco takového vyzkoušet, ale ani pořádně nevíš, jak začít. Neznáš ty správné obchody a nedovedes si představit, kolik konkrétní části oděvu mohou stát.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Někdy možná i ty potkáš na ulici někoho, kdo svým oblečením budí pozornost. Sama by si možná chtěla něco takového vyzkoušet, ale ani pořádně nevíš, jak začít. Neznáš ty správné obchody a nedovedes si představit, kolik konkrétní části oděvu mohou stát. Téhle beznaději je ale konec, protože Kámoška přichází s exkluzivním seriálem Móda ulice, jenž pro tebe představuje skutečnou inspiraci v podání “běžných” dívek a žen.

Když máš odvahu, dokážeš nakombinovat doopravdy hodně odlišné a výrazné kousky oblečení.

Když máš odvahu, dokážeš nakombinovat doopravdy hodně odlišné a výrazné kousky oblečení.

Móda je hra

Tento model větu v podtitulku a vlastně i smysl módy splňuje do puntíku. Koženková bunda v tmavě modré ladí s džínami s nízkým sedem a proplétaným páskem stejných tónů. Doladění modré podporuje tyrkys na nehtech. Světlé tóny na pásku ladí s bílou barvou na black&white balerínkách, které zase odkazují na černou lakovanou kabelu s třásněmi. Model oživuje pestrý šál a vtipná elegantní čelenka s mašličkou.

Móda ulice:Hravá fešanda

Veselá a originální

Móda ulice:Hravá fešanda

Mašlička budí luxusní dojem

Móda ulice:Hravá fešanda

Chaotické nebo promyšlené?

Kde se takto obléknout?

Móda ulice:Hravá fešanda

Vydařené lakovky jsou IN

Barevné koženkové bundy nabízí například Jannis a pořídíš ji od 2 000 korun. Bohatý výběr džínů různých střihů najdeš v New Yorkeru a zaplatíš okolo 1 500 korun, přičemž se zde můžeš poohlédnout i po pásku, který vyjde na zhruba 200 korun. Pestrý výběr balerínek nabízí Deichmann nebo boty CCC a nyní je seženeš i za 500 korun. Pestrý šátek nabízí například Clockhouse, kde tě vyjde asi na 300 korun. Jestli toužíš po hedvábném skvostu a´la Hermés, zajdi se podívat do malého obchůdku s šátky a kabelkami naproti Paláci Flóra v Praze. Stačí, když v ulici Vinohradská přejdeš tramvajové koleje a najdeš zde ručně obšívané hedvábné šátky okolo 1 000 korun. Čelenku s mašlí letos nabízejí v H&M, C&A nebo New Yorkeru do 200 korun a když tam budeš, tak zapátrej i po kabelkách, které tě vyjdou do 1 000 korun. Pokud chceš pestrý výběr, tak vydařenou kolekci lakovek měla značka Walter Valentino, která nyní nabízí ve slevách produkty i do 2 000 korun.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Ella

  Myslela jsem si, že je to bezdomovec. Sry. :D

 • Dasdusha

  Myslím, že to není přeplacené.Má to styl a šmarnc!Mě se to moc libí!!!Slečna se nebojí kombinovat a není tuctová jako někteří lidé. A když se to některým nelibí, neznamená to že to není pěkný outfit, jen máme každý jiný vkus. :-)

 • Michelle

  Souhlas, je to přeplácaný…

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  Na mě příliš mnoho dolňků a detailů. A nejlepší balerínky jsou z Tesca FF protože sedí nejlépe, mám stejné jako tady slečna a jsou od tama za 150;-) A nemusím dávat 500 za baleríny které řežou do paty ikdyž mám správné číslo.

 • Zdenička

  Ta bunda nemá chybu, taky teď nějakou takovou na podzim hledám, akorát nejdřív musím trošku šetřit.

 • Stella

  No.. mě se to tedy líbí nejmíň, ale to je věc vkusu.

 • http://www.holkythings.blog.cz JajunkaA

  Jo, zatím to nej, co tu bylo=)

 • tOMÍK

  Přijde mi to hezky pohodlné a in, takže na slečně se mi to moc líbí…

 • Gold.Digglady

  Zatim absolutne to nej z Mody ulice, zavidim ji!