Někde ulice zahltil sníh, jinde si stále užíváte klidné počasí bez rozmáčených bot a tvůj krk nezdobí mohutné pletené šály. Každopádně je velká odvaha si v tomto období vzít otevřenou obuv nebo starožlutý rolák, který se hodí spíše do podzimních barev. Proto využij příležitosti, péřovky ponechej ve skříni a rozjeď to v podobném outfitu jako Gabriela, dokud je možnost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Jedovatý rolák mě zaujal hned, jak jsem vstoupila do New Yorkeru."

"Jedovatý rolák mě zaujal hned, jak jsem vstoupila do New Yorkeru."

Stálice v šatníku

“Nejsem zimní typ, nelyžuji, nesnáším sníh a zimu prostě jen přežívám a čekám na víc slunečních paprsků. Z toho důvodu se snažím se zimními měsíci všelijak bojovat. Nejenom barvami, kterých je v našich ulicích tak zoufale málo, ale když to příležitost dovolí tak třeba i otevřenými lodičkami. V outfitu se vyskytuje hned několik stálic mého šatníku, například kabelka ze Zary, se kterou se nedokážu rozloučit a která  pamatuje i mé studie na střední škole, což už je pár let! Na džíny z H&M nedám dopustit, jejich střihy mi dokonale sedí. Ze stejného řetězce je i camel kabátek. Jedovatý rolák mě zaujal hned, jak jsem vstoupila do New Yorkeru a představoval přesně barvu, kterou jsem hledala! Botky jsou kupované na Ebay, kdo zná můj blog mora-e-bionda.blogspot.com už ví, že nákupy tam jsou mojí vášní. Ale nejcennější částí outfitu je zlatý náhrdelník, pravý vintage po babičce mojí nejlepší kamarádky. Není nad to nosit kus historie!”

Podzimní outfit v zimě?

Podzimní outfit v zimě?

Vintage náhrdelník

Vintage náhrdelník

Jedovatý rolák vynikne

Jedovatý rolák vynikne

Kde se takto obléknout?

Botky jsou koupené na EBay

Botky jsou koupené na EBay

Kabelka – Zara
Džíny- H&M
Kabát – H&M
Rolák – NY
Boty – Ebay.com

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://teresastarling.blogspot.com/ Teresa Starling

    Slečna má cit pro modu i pro líčení !
    SUPER !

  • Markéta

    To se mi opravdu moc líbí :) a nejen oblečení, ale i makeup je prostě super! :)