V tomto článku se dozvíš, že i klasické sportovní šortky můžeš skombinovat s lehce elegantními červenými lodičkami. Ještě více elegance nabydeš zvolením klasického sáčka s vycpávkami na ramenou a díky tomu se můžeš vžít do role půvabných žen osmdesátých let. Nicol ti opět ukáže, co a jak, kde nakoupit a co s čím skombinovat.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

V tomto článku se dozvíš, že i klasické sportovní šortky můžeš skombinovat s lehce elegantními červenými lodičkami. Ještě více elegance nabydeš zvolením klasického sáčka s vycpávkami na ramenou a díky tomu se můžeš vžít do role půvabných žen osmdesátých let. Nicol ti opět ukáže, co a jak, kde nakoupit a co s čím skombinovat. Nech se inspirovat!

Outfit jsem doladila do černé, bílé a šedivé barvy, které se v mém šatníku dominují.

Outfit jsem doladila do černé, bílé a šedivé barvy, které se v mém šatníku dominují.

Retro vycpávky

“Jak je poznat i z tohoto outfitu, ráda kombinuji jednotlivé styly. Mám ráda například kombinaci romantických věcí s rockerskými prvky, anebo kombinaci sportovního oblečení se společenským, jak můžete vidět zde. Tento outfit je velmi jednoduchý, což se mi líbí. Každé ráno si vezmu ze svého šatníku jednu výraznou věc a podle té pak vybírám zbytek. Dnes to byly tyto červené lodičky, které vždy, když si je vezmu, přitahují pozornost. Zbytek outfitu jsem doladila do černé, bílé a šedivé barvy, které se v mém šatníku dominují. Sáčko jsem koupila opravdu za směšnou cenu ve slevách a patří k mým nejoblíbenější. Má totiž vyztužená ramena a to mu dodává šmrnc. Kraťasy jsem sehnala po dlouhém hledání až tuto sobotu a jsem z nich nadšená, protože jsou pohodlné a přitom vypadají dobře. Tílko jsem koupila v F&F, kde nakupuji asi nejraději. Pokud jsem vás něčím zaujala, budu ráda, když navštívíte také můj blog: http://nikijeans.blogspot.com

Kraťasy jsou z New Yorkeru

Kraťasy jsou z New Yorkeru

Fandíš výrazným brýlím?

Fandíš výrazným brýlím?

Lodičky doopravdy zaujmou

Jde to i bez sáčka

Kde se takto obléknout?

Lodičky doopravdy zaujmou

Lodičky doopravdy zaujmou

  • Červené lodičky – Deichmann
  • Sako – Pimkie
  • Kraťasy – New Yorker
  • Tílko – F&F

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Dess

    miluji červené lodičky!