Také nemáš ráda, když na ulici potkáš někoho, kdo je oblečený stejně jako ty? Outfit je projevem individuality každé ženy. Tento outfit dokazuje, že móda se může stát opravdovým koníčkem, kterému člověk musí věnovat nejenom dostatek času či financí, ale i lásky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Také nemáš ráda, když na ulici potkáš někoho, kdo je oblečený stejně jako ty? Outfit je projevem individuality každé ženy. Tento outfit dokazuje, že móda se může stát opravdovým koníčkem, kterému člověk musí věnovat nejenom dostatek času či financí, ale i lásky. Když do svého šatníku zapojíš fantazii, může to dopadnout stejně tak skvěle, jako u tohoto outfitu.

Mám ráda originální věci, a tak mám jistotu, že ve stejném outfitu nepotkám někoho dalšího.

Mám ráda originální věci, a tak mám jistotu, že ve stejném outfitu nepotkám někoho dalšího.

Kreativní proces

“Módá mě baví snad už od malička. Těžko bych popsala svůj styl, nedá se to shrnout. Snažím se hlavně o ženskost, miluju šaty, považuju se už za jejich sběratelku. Nejraději nakupuji věci v secondhandech, kde se dají najít opravdu malé poklady. Mám ráda originální věci, a tak mám jistotu, že ve stejném outfitu nepotkám někoho dalšího. Pak si také často oblečení vytvářím a šiju, je to můj velký koníček. Celý ten kreativní proces mě baví a z výsledku jsem nadšená víc, než kdybych si něco podobného koupila v obchodě. Miluji vintage věci, kabelky a šperky, které lovím i ve starožitnictví. Mám ráda bohémský, gipsy a rustikální styl se zajímavými detaily. Boty jsou mojí velkou vášní, nejčastěji je objednávám na internetu, třeba z ASOSu, kde mají dost velký výběr. Na tento a další outfity se můžete podívat na mém blogu: http://boulevarddeprague.blogspot.com

Šaty jsou velmi pestré

Šaty jsou velmi pestré

Vintage kabelky milujeme

Vintage kabelky milujeme

Výrazný pásek Mango

Výrazný pásek Mango

Kde se takto obléknout?

Na sobě mám šaty Atmosphere ze secondhandu, pásek Mango, boty Zara, kabelka vintage, náramky HM a náhldeník je ze starožitnictví.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • sasha

    topanky sú super. A šaty sú vo veľmi peknom etno štýle, to by asi ale nesedlo každému.