Počasí se ještě rozhodlo darovat nám několik hezkých dnů, třebaže ranní teploty jsou pěkně nízko. I tak ale můžeš vyrazit ven a užívat si teplot, které přináší sluneční paprsky. Nevyužít poslední šance na nahození lehkého outfitu by byla škoda. Procházka plná barev podzimu je skvělé příležitost objevit módní trendy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Počasí se ještě rozhodlo darovat nám několik hezkých dnů, třebaže ranní teploty jsou pěkně nízko. I tak ale můžeš vyrazit ven a užívat si teplot, které přináší sluneční paprsky. Nevyužít poslední šance na nahození lehkého outfitu by byla škoda. Procházka plná barev podzimu je skvělé příležitost objevit módní trendy. Koukni na dnešní úlovek Módy ulice a řekni nám svůj názor. Líbí se ti střídmý styl?

Neváhej a vyraž na procházku. Tyto dny jsou poslední šancí na vytažení lehkého outfitu.

Neváhej a vydej se na romantickou procházku. Tyto dny jsou poslední šancí na vytažení lehkého outfitu.

Babí léto je super

Ještě poslední náznak léta. Námořnický styl evokuje tmavomodré polotričko, bílá sukýnka, a také doladění laku na nehtech v tmavém odstínu. K ležérnímu vzhledu pak nositelka připojila i polobotky s efektním šněrováním. Celý model pak oživuje sportovní taška v růžové barvě, která celou postavu rozsvítí.

Móda ulice: Vzpomínka na léto

Výstřih přiláká pohledy

Móda ulice: Vzpomínka na léto

Značková taška pojme vše

Móda ulice: Vzpomínka na léto

Na sukýnku ještě není pozdě

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: Vzpomínka na léto

Efektní šněrování není běžné

Mistr na polotrička je firma Lacoste, tak pokud chceš investovat do “kvality”, připrav si alespoň 1 500 korun. Levnější obměny pak často přináší ve svých kolekcích New Yorker a top zde pořídíš za 250 korun. Sukýnku, ať už z čisté bavlny nebo džínoviny, seženeš ještě ve výprodejích, tak mrkni do Manga nebo Zary a můžeš mít podobný skvost i za 300 korun. Podobné botky, které nepředstavují klasiku mezi balerínami či polobotami, seženeš například v obchodě KCS nebo CCC za 400 korun. Sportovní objemnější tašku pak najdeš v autorských prodejnách Nike za 1 500 korun.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Babe

    No dobrý ale ta kabelka se podle mě nehodí k těm botám ;)

  • Denďulka

    I když to není nějaké módní vysoká, tak se mi to zamlouvá 8)